новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Під час засідання ради підтримки учасників АТО обговорили надання медичних послуг бійцям області 01.02.2018
   Засідання ради підтримки учасників антитерористичної операції відбулося 30 січня у Тернопільській облдержадміністрації. Присутні обговорили використання коштів за 2017 рік на реабілітацію, надання медичних послуг: лікування, протезування, обстеження учасників АТО. Також відбулося звітування за використані кошти відповідно до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» за 2017 рік.
   За словами начальника управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимира Богайчука, з початку проведення антитерористичної операції, станом на 29 січня 2018 року, за медичною допомогою до закладів охорони здоров’я області звернулися 2151 учасник АТО, з них госпіталізовано 960 осіб, 24 – поранених.
    «В області створено центри з надання кваліфікованої медико-психологічної допомоги із широким комплексом реабілітаційних заходів на базі Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні – денний стаціонар психіатричного профілю і Тернопільського обласного наркологічного диспансеру. Також для реабілітації учасників Ато в обласному наркологічному диспансері виділено 35 ліжок на яких проліковано 424 особи, за 2017 рік – 194 особи. В області, крім зазначених закладів, медико-психологічна допомога надається і на базі Заліщицького госпіталю ветеранів війни, Більче-Золотецької лікарні реабілітації, Микулинецької фізіотерапевтичної лікарні реабілітації», - наголосив Володимир Богайчук.
    Також він підкреслив, що питання надання своєчасної медичної допомоги та проведення реабілітації учасникам антитерористичної операції знаходиться на особистому контролі у керівників закладів охорони здоров’я та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації.
    Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час засідання звернув увагу учасників АТО на створення та розвиток кооперативів, адже держава підтримує такі ініціативи. Зокрема, у державному бюджеті на розвиток тваринництва виділено 4 мільярди гривень: «Тобто будівництво тваринницького комплексу, стайні, придбання обладнання можна компенсовувати за рахунок держави. Ще один напрямок – розвиток кооперативів, вирощування садів та ягід. Відповідно до запропонованих змін держава виділила 1 мільярд гривень на розвиток кооперативів. Тому, якщо хтось вирішить створити кооператив, то може у межах 3 мільйонів гривень отримати державну підтримку на його розвиток. Гроші будуть лише тоді, коли кооперативи будуть створюватися і юридично зареєстровані. Тому, прошу звернути увагу та скористатися цією нагодою, адже тим, хто живе у селі важче знайти роботу, а створення кооперативів, тваринницьких комплексів допоможе з державного бюджету отримати ресурс та створити усі умови аби люди не виїжджали за кордон».Пошук

Вгору