новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Степан Барна вручив посвiдчення учасникам-добровольцям антитерористичної операції 26.01.2018
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна вручив 9-ом воїнам з Тернопільщини посвідчення учасника-добровольця антитерористичної операції. Він подякував бійцям за те, що стали на захист територіальної цілісності та незалежності України перед російським агресором.
За словами очільника області, кожен учасник-доброволець антитерористичної операції повинен знати якими пільгами може скористатися, а також де зможе оздоровитися сам чи разом з сім’єю.
«На рівні обласної адміністрації та обласної ради прийнято положення, яке дає можливість на території області визнавати учасників і добровольців антитерористичної операції. Хотів би відзначити, що практично усіма пільгами, котрими користуються учасники бойових дій, учасники-добровольці також користуються в області. Також ми прийняли низку програм і кожен може ознайомитися на що витрачаються гроші», - наголосив Степан Барна.
Також він зазначив, що ведеться активна робота у напрямку оздоровлення учасників бойових дій: «Кожен учасник бойових дій, учасник-доброволець має можливість у закладах обласної ради, установах обласної ради лікуватися та проходити обстеження безкоштовно за рахунок обласного бюджету. Тому хотів би, щоб ви користувалися цими можливостями як це вже зробили майже 2 тисячі учасників бойових дій, добровольців, які виявили бажання оздоровитися у наших закладах. Також у нас багато спільних програм з Церквою для хлопців, які потребують такої реабілітації. Зокрема на базі Марійського духовного центру».
У Тернопільській області статус учасника-добровольця антитерористичної операції отримали більше 102 осіб.
Пошук

Вгору