новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Апаратна нарада 05.01.2015

05 січня 2015 року директор департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадим Боярський взяв участь в апаратній нараді, яку провів виконувач обов’язків голови ОДА Іван Крисак.

Апаратна нарада

Погодні умови в області протягом періоду з 31 грудня до 5 січня не ускладнювались, ситуація на дорогах – під контролем. Усі доїзди у населені пункти розчищені, комунальні служби та Служби автомобільних доріг області працюють у штатному режимі. Про це повідомив начальник управління з питань цивільного захисту населення Євген Лукавий

«За умови зниження температури будемо розгортати пункти обігріву, - зазначив Євген Лукавий. – Зокрема, їх в наявності є 236. У нас розроблена карта місць розташування пунктів обігріву також є карта найбільш небезпечних доріг області».

Апаратна нарада

 

«У період із 31 грудня по 5 січня в Тернопільській області зафіксували 26 некласифікованих надзвичайних ситуацій, під час яких загинуло 7 осіб. Також виникло 10 пожеж, жертв немає. На водоймах області загиблих не було, вибухо-небезпечних предметів цими днями не виявляли, - зазначивначальник управління ДСНС України в Тернопільській області Віктор Маслей. - Протягом новорічного періоду громадяни із зони проведення АТО та Криму на Тернопільщину не прибували. На даний момент в області перебуває 2436 тимчасово переселених осіб. Очікуємо на приїзд 20 дітей з інтернатних закладів Луганської області».

Апаратна нарада

Як повідомив начальник департаменту освіти та науки Любомир Крупа, на Тернопільщину прибули діти з Луганської області, які ознайомляться із традиціями святкування Різдва на західній Україні. Іван Крисак дав доручення приділити увагу культурній програмі поїздки та забезпечити умови для комфортного та безпечного перебування маленьких гостей на Тернопільщині.

Апаратна нарада

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський поінформував що проблем щодо соціального забезпечення переселених громадян не виникає. Усі соціальні виплати за 2014 рік виплачені, їх, отримало близько 80 тис громадян.

Апаратна нарада

В області триває виділення земельних ділянок учасникам АТО. Зокрема, уже роздали земельні ділянки у Малому Ходачкові, Великих Бірках, Грабівцях.


 


 


 


 

 

 

 

 

Пошук

Вгору