новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Засідання обласної комісії 11.12.2014

11 грудня 2014 року директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський взяв участь у засіданні обласної комісії при облдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На даній комісії обговорювались питання:

 

1. Про епідемічну ситуацію в області із захворюваності на грип та ГРВІ і організацію протиепідемічних заходів.

2. Про стан пожежної безпеки у будівлях підвищеної поверховості, заходи щодо запобігання пожежам у населених пунктах області і загибелі людей на них.

3. Про стан виконання в області заходів цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки у 2014 році.

4. Про стан функціонування та обладнання об'єктів підвищеної небезпеки області автоматизованими системами раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення.

5. Про затвердження переліків хімічно-небезпечних об'єктів, споживачів, на яких поширюється обмеження електропостачання і постачання питної води до рівня екологічної броні на 2015 рік.

6. Про затвердження Плану дій органів управління цивільного захисту області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2015 році.

7. Про затвердження Плану роботи обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на 2015 рік.


Пошук

Вгору