новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Людмила Денісова: Ніхто з ветеранів війни та учасників бойових дій не залишиться без державної підтримки 11.09.2014

В Україні розпочинає роботуДержавна служба у справах ветеранів війни та учасниківантитерористичноїоперації. Про це оголосила Міністр соціальної політики ЛюдмилаДенісована брифінгу для ЗМІ, який відбувся сьогодні в Кабінеті Міністрів України. «Ця служба опікуватиметься всіма громадянами, які єветеранами війни та учасниками бойових дій: ніхто з них не залишиться без державної підтримки», - наголосила Міністр.

Як повідомила ЛюдмилаДенісова, положення про Службу було затверджено Урядомнапередодні. Згідно із документом, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО є центральним органом виконавчої влади України, діяльність якого спрямовується і координується Урядом через Міністра соціальної політики. Служба реалізує державну політику у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасниківантитерористичноїоперації, соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільняються, осіб, звільнених з військової служби, та учасників АТО.

Одним з головних завдань Служби на найближчий час є створення Єдиного реєстру учасників АТО, зазначила ЛюдмилаДенісова. За попередніми розрахунками, до реєстру можуть увійти до 50 тисяч осіб.

Розпорядженням Кабінету Міністрів до сфери управлінняСлужби вже передані 5 центрів соціально-психологічної реабілітації населення (чотири з нихв Київській та один в Житомирській областях), які будуть використовуватися для реабілітації учасників АТО.

ЛюдмилаДенісоватакож представила журналістам керівництво новоствореної служби. За результатами відкритого конкурсу головою Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО призначений Артур Дерев’янко, полковник запасу Збройних Сил України, учасник бойових дій в Афганістані та миротворчих місій ООН. Брав участь вантитерористичнійоперації в якості інструктора добровольчих батальйонів, до призначення на посаду голови Служби працював радником голови Київської обласної державної адміністрації з питань внутрішньої політики та взаємодії з підрозділами АТО.

Першим заступником голови Служби призначена ЛюбовЯковлева, яка до цього часу працювала на посаді директора Департаменту соціального захисту населення Донецької обласної державної адміністрації.

Як зазначив Артур Дерев’янко, керівництво Служби докладе максимум зусиль, «щоб люди, які звертатимуться за допомогою, безпосередньо учасники АТО, сім’ї загиблих, відчували, що держава про них турбується». В найближчих планах – створення територіальних відділень, в яких громадяни зможуть отримувати допомогу за принципом «єдиного вікна».

«Наше завдання полягає в тому, щоб люди, які ризикували життям заради України, отримали всі соціальні гарантії и почувалися захищеними. З цією метою ми будемо залучати до співпраці всі зацікавлені міністерства та відомства, а також громадські організації,» - наголосила ЛюбовЯковлева.

Додатково:

Служба є правонаступником та створена на базі Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України.Її гранична чисельність- 67 працівників, адреса: м. Київ, Музейний провулок, 12.

Державна служба з питань інвалідів та ветеранів ліквідована рішенням Кабінету Міністрів України. Її функції із захисту інвалідів (які отримали інвалідність не в ході бойових дій) та ветеранів праці перейдуть до Міністерства соціальної політики, а новостворена Державна служба з питань ветеранів війни та учасників АТО буде опікуватися виключно цими категоріями громадян.

Людмила Денісова: Ніхто з ветеранів війни та учасників бойових дій не залишиться без державної підтримки

 


 


Пошук

Вгору