новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Виставка протезно-ортопедичних виробів 03.12.2014

 

До Міжнародного дня інваліда 3 грудня 2014 року у Тернопільському казенно експериментальномупротезно-ортопедичному підприємстві відбулась виставка протезно-ортопедичних виробів. У виставці взяли участь виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський, працівники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

Виставка протезно-ортопедичних виробів

 

Дане протезно-ортопедичне підприємствоє єдиним вітчизняним виробником комплектувальних частин - шин та шарнірів до ортезних систем верхніх та нижніх кінцівок, які відповідають аналогам світових зразків. Ними забезпечують усі підприємства протезної галузі України.

Виставка протезно-ортопедичних виробів

 

«Приємно, що у Тернопільській області працює таке потужне протезно-ортопедичне підприємство, яке виробляє якісну продукцію для людей із особливими потребами, - зазначив Іван Крисак. - Це підприємство забезпечує реалізацію державної політики з надання соціальних гарантій інвалідам, дітям-інвалідам та іншим вразливим категоріям населення чисельністю близько 20 тисяч осіб. Також обслуговує пацієнтів з інших областей України».

Виставка протезно-ортопедичних виробів

 

На підприємстві є всі можливості та умови перебування в стаціонарі первинного і складного протезування для надання протезно-ортопедичних послуг значній кількості учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Загалом, за словами виконуючого обов'язків директора підприємства Богдана Паласюка, якість продукції відповідає європейським стандартам.

«Ми співпрацювали із дніпропетровськими медиками, зокрема, виготовляли наколінники для учасників бойових дій на території АТО, які проходять реабілітацію, - додав Богдан Паласюк. – До нас за консультацією звертався учасник АТО з Полтавської області. Його протезування здійснимо після завершення періоду реабілітації. Варто відзначити, що наша продукція набагато дешевша та практичніша у порівнянні з тою,що виготовляють за кордоном».

Виставка протезно-ортопедичних виробів

 

Підприємство здатне в рік виготовляти до 5800 штук протезно-отопедичних виробів, до 15000 напівпар ортопедичного взуття, до 2000 шин та шарнірів. На даний час закладом успішно виконується державне замовлення із забезпеченням інвалідів та інших вразливих категорій населення протезно-ортопедичними виробами в межах об’ємів виділених коштів.

Виставка протезно-ортопедичних виробів

 

В умовах оптимізації та економії коштів уряд планує провести реорганізацію даного підприємства шляхом приєднання його на правах відокремленого підрозділу до Львівського казенного експериментального підприємства засобів пересування і протезування. За словами виконувача обов'язків голови ОДА, будуть докладати усіх зусиль, щоб заклад зберіг свій статус юридичної особи.

Довідково:Тернопільське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство засноване у 1945 році. Основним завданням підприємства є забезпечення інвалідів та населення Тернопільської області, що потребує протезно-ортопедичної допомоги, протезно-ортопедичними виробами та ортопедичним взуттям. На даний час у стаціонарі є кабінет лікувальної фізкультури та фізіотерапії, де медичні працівники проводять підготовку до протезування. Інваліди забезпечуються безкоштовними медикаментами та 4-разовим харчуванням. У процесі первинного протезування пацієнт знову може стояти та ходити.


Пошук

Вгору