новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів обговорено виконання Стратегії подолання бідності 07.04.2021
   Заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук та директор департаменту соціального захисту населення Наталія Найчук в режимі відеоконференції взяли участь у слуханнях Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Україна на тему: «Про стан виконання Стратегії подолання бідності».
   Голова Комітету Галина Третьякова зазначила, що метою проведення слухань є аналіз і обговорення результатів реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України у березні 2016 року, та напрацювання пропозицій до проекту нового документу. Вона нагадала, що питання подолання бідності є одним із головних завдань Цілей сталого розвитку, схвалених на Саміті ООН на період до 2030 року. 

В ОДА відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги 07.04.2021
  Під час засідання вирішили визнати гуманітарною допомогою вантажі, які надійшли із Федеративної Республіки Німеччина для забезпечення Благодійної організації «Благодійний фонд «Погляд», Церкви християн віри Євангельської м. Почаїв, КУ «Центр надання соціальних послуг» Товстенської селищної ради, РО «Лідихівська помісна церква Євангельських Християн баптистів» Кременецький район, КНП «Шумська міська лікарня»

Заходи до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи 05.04.2021
   5 квітня, під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука, за участі заступника голови обласної ради Володимира Болєщука, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталії Найчук та голови громадської організації «Тернопільська обласна організація інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександра Деркача, відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи.

Петриківський дитячий будинок-інтернат відвідали депутати Тернопільської обласної ради 01.04.2021
  31 березня, депутати, які входять до складу постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань соціального захисту населення та учасників АТО/ОСС і членів їх сімей Наталія Марків та Олег Любінський разом із директором департаменту соціального захисту облдержадміністрації Наталією Найчук відвідали Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат,поспілкувалися із директором закладу Михайлом Новосадом та оглянули територію й умови проживання молодих людей, які перебувають у ньому.

Освіта без бар’єрів: університети для літніх людей та адаптаційні центри для студентів та учнів 31.03.2021
   В Україні пропонують розвивати систему освіти для дорослих та відкрити у вишах центри підтримки студентів, які будуть надавати послуги адаптації учням, що мають особливі освітні потреби. Головна мета цих заходів – створити рівні можливості та вільний доступ до освіти для всіх, незалежно від віку або стану здоров’я. 

В ОДА обговорили забезпечення прав і свобод людей, що проживають в інтернатних закладах 31.03.2021
   Директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталією Найчук проведено робочу зустріч за участі представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини  в центральних областях Валерія Ольхового та  регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимира Воловника.

Пансіонат для літніх людей у Підволочиській громаді забезпечує високий рівень якості надання соціальних послуг та безпеки 26.03.2021
   Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Комунального закладу «Територіальний  центр надання соціальних послуг Підволочиської селищної ради»обслуговує осіб похилого віку, осіб з інвалідністю,  які потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким не протипоказане надання соціальної послуги стаціонарного догляду, відділення надає послуги за рахунок  бюджетних коштів з установленням  диференційованої плати  або за рахунок отримувача соціальних послуг чи третіх осіб.
 Відділення надає послугу стаціонарного догляду  відповідно до державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування.

Трьом підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю області надано дозволи на право користування пільгами з оподаткування 24.03.2021
   24 березня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука та за участі директора департаменту соціального захисту населення Наталії Найчук відбулось засідання комісії для підготовки висновку щодо доцільності надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування підприємствам  громадських організацій осіб з інвалідністю області.

151 велосипед отримали соціальні робітники Тернопільщини 24.03.2021
   У рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» від Японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій, соціальні робітники, 11 об’єднаних територіальних громад Тернопільщини отримали велосипеди.
   Так, для Більче-Золотецької сільської, Борщівської міської, Вишнівецької селищної, Збаразької міської, Зборівської міської, Козлівської селищної, Мельнице-Подільської селищної, Озернянської сільської, Почаївської міської, Скала-Подільської селищної та Шумської міської територіальних громад було закуплено 151 велосипед для соціальних працівників

Соціальні працівники Шумської громади отримали 33 велосипеди 19.03.2021
   Соціальні робітники, які обслуговують одиноких непрацездатних жителів Шумської ОТГ, отримали 33 велосипеди у рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» від Японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій. Ця допомога покликана полегшити нелегку працю сільських соціальних працівників, зробити їх мобільнішими.

На Тернопільщині готуються до роковин Чорнобильської катастрофи 18.03.2021
  18 березня під керівництвом голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Костюка відбулася онлайн-зустріч з питань підготовки та проведення заходів до 35-ї річниці від дня Чорнобильської катастрофи, в якій взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Гайдук, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук та голова громадської організації «Тернопільська обласна організація інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександр Деркач.

В ОДА відбулась нарада за участі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області 17.03.2021
17 березня директором департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталією Найчук проведено нараду за участі регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Тернопільській області Володимира Воловника
В ОДА відбувся конкурс проектів громадських організацій осіб з інвалідністю та ветеранів 17.03.2021
   16 березня відбувся конкурс  з визначення програм (проектів, заходів), розроблених обласними громадськими організаціями осіб з інвалідністю та ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету. На конкурс  було подано 15 конкурсних пропозицій від 12 громадських організацій ветеранів та 7 конкурсних пропозицій від 6 громадських організацій осіб з інвалідністю. 

В ОДА працюють над встановленням статусу особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 16.03.2021
   16 березня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука, відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.
   На порядок денний було винесено розгляд 10 справ.

1539 Гаряча лінія для консультації людей з інвалідністю 15.03.2021
   Цілодобова «гаряча лінія» з консультування та забезпечення зворотного зв’язку для осіб з інвалідністю 1539
   На базі Урядового контактного центру працює окрема спеціалізована «гаряча лінія», створена для консультування осіб з інвалідністю.
«Гаряча лінія» – це механізм, який дозволяє оперативно вирішувати проблеми людей, що порушуються у зверненнях.
   Звернення приймають працівники Урядового контактного центру за допомогою засобів телекомунікації і надсилають органам державної влади відповідно до компетенції для вирішення порушених у них питань, надання відповідних роз’яснень.

В ОДА відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги 11.03.2021
  Під час засідання вирішили визнати гуманітарною допомогою вантажі, які надійшли із Федеративної Республіки Німеччина для забезпечення КНП «Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня», КНП «Монастириська міська лікарня», Тернопільської спеціальної ЗОШ – інтернату, Мельнице-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату, КНП «Тернопільський обласний будинок дитини»

Інформація про конкурс програм розроблених громадськими організаціями 09.03.2021
   До відома учасників конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету!
   Оцінивши подані учасниками конкурсу конкурсні пропозиції, як такі що відповідають зазначеним критеріям, конкурсна комісія прийняла рішення всіх учасників допустити до участі у другому етапі конкурсу.

ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ПІЛЬГ! Мінсоцполітики інформує про переваги готівкової форми надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг 05.03.2021
   Пільги на оплату житлово-комунальних послуг передбачено законами України для окремих категорій громадян (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, учасники війни, «чорнобильці», ветерани військової служби, діти війни тощо). При цьому знижка плати за послуги встановлена на рівні від 25 % до 100 % залежно від категорії пільговика.

Наталія Найчук: Для визначення моделі системи соціального захисту населення та захисту прав дітей потрібно враховувати особливості кожної окремої ОТГ 26.02.2021
   26 лютого директор департаменту соціального захисту населення Наталія Найчук взяла участь у робочому семінарі-практикумі регіональних підрозділів ТОДА з питань соціального захисту «Розвиток системи соціального захисту населення та захисту прав дітей в умовах децентралізації».

Відбулась колегія департаменту соціального захисту населення ОДА 25.02.2021
   25 лютого під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Наталії Найчук у віддаленому режимі відбулась колегія департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. 
   Обговорили питання роботи із зверненням громадян, виконавську дисципліну в департаменті, підсумки роботи установ


Назад Вперед
Початок
Пошук

Вгору