новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відбулось онлайн-засідання круглого столу щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи 22.07.2021
   Під головуванням Голови підкомітету з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, народного депутата України Олега Арсенюка, за участі заступника голови облдержадміністації Ігоря Гайдука, в.о. директора департаменту соціального захисту населення Оксани Смолій та голови громадської організації «Тернопільська обласна організація інвалідів Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» відбулось онлайн-засідання круглого столу на тему: «Соціальний захист та пенсійне забезпечення осіб, які постраждали від Чорнобильської катастрофи».

20 липня відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 21.07.2021
20 липня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука та за участі в.о.директора департаменту соціального захисту населення Оксани Смолій, відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.
Відбулась нарада з представниками ОТГ області з питань соціального захисту населення 08.07.2021
   8 липня під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталії Найчук проведено відеонараду із заступниками голів територіальних громад області, на яких покладено повноваження з питань соціального захисту населення та начальниками відділів з питань соціального захисту населення об’єднаних територіальних громад.

5-ом ОТГ області надано субвенції з державного бюджету на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства 07.07.2021
   6 липня директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук із заступником начальника управління – начальником відділу організації надання соціальних послуг управління соціальної роботи сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми Оксаною Смолій та головним спеціалістом відділу сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми управління соціальної роботи сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми Іриною Кривокульською здійснили робочий візит у 4 громади області з метою ознайомлення освоєння субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році.

Визначено переможця конкурсу на зайняття посади державної служби 01.07.2021
Визначено переможця конкурсу  на зайняття посади державної служби  категорії „В”-  головного спеціаліста відділу організації надання соціальних послуг управління соціальної роботи, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації, проведеного 24 червня 2021 року відповідно до наказу департаменту від 11 червня 2021 року №77-од

У Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації відкрито сезон оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО 01.07.2021
   У червні стартував денний літній табір для дітей учасників АТО «ПройдиСвіт» у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації.
   Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук, завітавши до дітей, мала можливість оцінити якісну організацію та насичену програму дитячого дозвілля з різними видами активностей, розвитку та відпочинку.

Відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 23.06.2021
   23 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука та за участі директора департаменту соціального захисту населення Наталії Найчук, відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Відбулось засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА 18.06.2021
   18 червня під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталії Найчук відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА. Серед присутніх були начальники райміськуправлінь, керівники територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), керівники центрів надання соціальних послуг, керівники відділів надання соціальних послуг, керівники секторів соціальної роботи, директори будинків-інтернатів, центрів реабілітації, директор геріатричного пансіонату та керівники структурних підрозділів.

В ОДА відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості 17.06.2021
   17 червня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука відбулось засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Одним з нагальних питань, які розглядалися на комісії, було питання погашення боргів  із заробітної плати підприємствами-боржниками області.

Співчуття 16.06.2021

КОЛЕКТИВ  СФЕРИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ  
ЩИРО СПІВЧУВАЄ 
ДИРЕКТОРУ ДЕПАРТАМЕНТУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
НАЙЧУК НАТАЛІЇ АНАТОЛІЇВНІ 
У  ЗВ’ЯЗКУ ІЗ НЕПОПРАВНОЮ ВТРАТОЮ  -  СМЕРТЮ БАТЬКА
МАЦЕЙКІВА  
АНАТОЛІЯ АНТОНОВИЧА
Поділяємо глибокий сум і біль втрати з рідними та близькими померлого
16 червня  2021 року


Роз’яснення в частині здійснення державної регуляторної політики, державного нагляду (контролю) 16.06.2021
Методичні рекомендації розміщено в центральних розділах офіційного веб-сайту ДРС (http://www.drs.gov.ua): «Регуляторна політика», «Дозвільна система та ліцензування», «Державний нагляд (контроль)», «Дерегуляція» у підрозділі «Актуальна інформація» кожного з цих розділів.
Оголошено конкурс! 11.06.2021
В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації оголошено конкурс на зайняття посади головного спеціаліста відділу організації надання соціальних послуг управління соціальної роботи, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми.
Конкурс проводиться згідно  Скачать файл: умов. [84 Kb] (cкачиваний: 13)
Національна стратегія у сфері прав людини реалізовуватиметься 5 років 08.06.2021
   Для забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків з березня 2021 року Міністерство соціальної політики у співпраці з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики Катериною Левченко розпочало розроблення проекту Національної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року та плану дій її реалізації на період до 2024 року.
   Національна стратегія буде розроблятися у тісній співпраці з центральними та місцевими органами виконавчої влади шляхом проведення низки обговорень із залученням міжнародних та громадських організацій за підтримки структури ООН-Жінки в Україні та проекту „Супровід урядових реформ?.

Оголошено конкурс! 04.06.2021
   В департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації оголошено конкурс на посаду начальника відділу сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми управління соціальної роботи, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми.

Відбулась нарада щодо призначення житлових субсидій за спрощеною процедурою 02.06.2021
 2 червня під керівництвом заступника міністра соціальної політики України Віталія Музиченка та за участі директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Натілії Найчук відбулась онлайн-нарада щодо організації роботи із нарахування населенню житлових субсидій з травня 2021 року.
   Довідково: у квітні та травні поточного року Урядом прийнято рішення, якими внесено зміни до правил призначення житлових субсидій, спростивши процедуру їхнього отримання вже з 1 травня 2021 року. Відтепер субсидію за деякими винятками перепризначатимуть без подання нової заяви та декларації.

Про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю йшлося на нараді Мінсоцполітики 01.06.2021
   1 червня за участі заступника начальника управління – начальника відділу організації надання соціальних послуг управління соціальної роботи, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Смолій та головного спеціаліста відділу організації надання соціальних послуг управління соціальної роботи, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Уляни Ярощук відбулась онлайн-нарада Міністерства соціальної політики України.

В ОДА відбулось засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги 31.05.2021
   Під час засідання вирішили визнати гуманітарною допомогою вантажі, які надійшли із Федеративної Республіки Німеччина для забезпечення КУ «Центр надання соціальних послуг» Товстенської селищної ради, РО «Лідихівська помісна церква Євангельських Християн баптистів» Кременецького району, Української церкви ХВЄ с. Залісці Кременецького району, ГО «Товариство батьків дітей-інвалідів та їх друзів «Зоря надії», КНП «Шумська міська лікарня», КУ «Центр надання соціальних послуг» Кременецької міської ради, Благодійної організації «Дотик»

Фахівці із соціальної роботи Шумської громади отримали 4 електроскутери 28.05.2021
   Фахівці із соціальної роботи отримали електроскутери у рамках проєкту «Надання соціальних послуг в громаді» від Японського фонду соціального розвитку, що реалізовується через Міжнародний банк реконструкції та розвитку та через Український фонд соціальних інвестицій. 

Відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 25.05.2021
   25 травня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Гайдука, відбулось засідання регіональної комісії з встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.
    На порядок денний було винесено розгляд 5 справ.

Уряд вніс певні корективи в нові правила отримання субсидій 25.05.2021
   Уряд вніс певні корективи у нові правила отримання субсидій - зокрема, нові зміни дозволять перепризначати субсидії без подання відповідної заяви та декларації. Але є виключення: це домогосподарства, які отримували субсидії у грошовій безготівковій формі, це ті, у кого вона була призначена за фактичним місцем проживання (за договором найму/оренди житлового приміщення, внутрішньо переміщеним особам), і ті, кому субсидія була призначена без врахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації. 


Назад Вперед
Початок
Пошук

Вгору