новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Щодо залишку коштів, що обліковуються на рахунках для виплати пільг та житлових субсидій за обліковими записами пільговиків 11.11.2021
До уваги отримувачів пільг та житлових субсидій! Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (зі змінами) залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати пільг за обліковими записами пільговиків станом на 1 червня, за якими не було звернень пільговиків щодо їх виплати, 20 грудня припиняють обліковуватись АТ „Ощадбанк” за такими обліковими записами пільговиків та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
У разі відсутності відкритого рахунку в АТ „Ощадбанк” особам, які отримують пільги у грошовій безготівковій формі та мають за наявними обліковими записами залишки коштів, терміново необхідно звернутися із заявою до АТ „Ощадбанк” та оформити відкриття поточного рахунку для зарахування на нього коштів.
Важливо! З метою уникнення масового скупчення громадян в умовах поширення на території області гострої респіраторної вірусної інфекції COVID-19 рекомендуємо всім користуватися електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ „Ощадбанк”.

Пошук

Вгору