новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


 

 Вадим Андрійович
 Боярський

директор департаменту соціального захисту
населення


Народився 1968 року в м. Шумськ Тернопільської області.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства соціальної політики України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Закінчив Тернопільський державний економічний університет за спеціальністю «Соціальна робота та здобув кваліфікацію спеціаліст з соціального управління.

Трудову діяльність розпочав з 1985 року. В системі соціального захисту населення - з січня 1998 року на посадах: головного спеціаліста, начальника відділу програмно-правового забезпечення, заступника начальника управління, начальника управління праці та соціального захисту населення Шумської районної державної адміністрації, першого заступника начальника головного управління праці та соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації, першого заступника директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації. З 01 липня 2014 року призначений директором департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації.

 
Тел.: 52-21-51
 


Олег Степанович
 Воронка

заступник директора департаменту – начальник управління соціальних
гарантій

 

 

Народився 1962 року в м.Тернопіль.

Нагороджений Почесною грамотою Міністерства праці та соціальної політики України з врученням пам’ятного знаку.

Закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» та здобув кваліфікацію інженера-механіка. В 2000 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію магістра з державної служби.

Трудову діяльність розпочав з 1985 року. В системі соціального захисту населення - з червня 1991 року на посадах: спеціаліста І категорії відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, головного спеціаліста, начальника відділу субсидій, заступника начальника управління-начальника відділу субсидій та соціальних виплат управління соціальних гарантій та компенсацій головного управління праці та соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації. З 02 серпня 2013 року призначений заступником директора департаменту – начальником управління моніторингу та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації

 
Тел.: 52-27-52

 


Володимир Олексійович
 Росоловський

заступник директора департаменту - начальник управління організації
надання соціальних послуг

 

 

Народився в с. Бережці Кременецького району Тернопільської області.

У 1985 році закінчив з відзнакою агрономічне відділення Мирогощанського радгоспу-технікуму Дубнівського району Рівненської області. У 1993 році - Тернопільський державний педагогічний університет ім. В.Гнатюка та здобув кваліфікацію спеціаліста за спеціальністю «Українська мова та література.
2013 рік – закінчив Тернопільський національний економічний університет і отримав кваліфікацію магістра за спеціальністю «Державна служба».

Трудову діяльність розпочав з вересня 1981 року. З травня 2005 по вересень 2008 року працював на посаді начальника управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА.

2008-2014 роки працював в обласній раді на таких посадах як: помічник заступників голови, начальник відділу, заступник начальника відділу.
2014-2015 працював в Тернопільській ОДА помічником голови патронатної служби апарату та заступником керівника апарату.

З травня 2015 року призначений заступником директора департаменту – начальником управління моніторингу та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення Тернопільської державної адміністрації.

З лютого 2016 року призначений заступником директора департаменту – начальником управління організації надання соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Тернопільської державної адміністрації.

 
Тел.: 52-27-52
E-mail: Rosolowskyi@ukr.net

 

Пошук

Вгору