новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Виплата і доставка соціальної допомоги 29.09.2014

 

Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» впродовж багатьох років виконує важливу соціальну функцію, покладену на нього державою, здійснення виплат та доставки державної грошової допомоги різним категоріям населення України.

Ці послуги надаються в усіх поштових відділеннях, яких майже 14 тисяч по Україні, навіть у найвіддаленіших населених пунктах. Щомісяця в об'єктах поштового зв'язку виплачується від 10 до 25 видів соціальної допомоги залежно від регіону.

Користуючись послугами Укрпошти отримувачі державної грошової допомоги мають низку переваг.

Насамперед це зручне розташування поштових відділень. Попри те, що деякі з них нерентабельні й часто збиткові, УДППЗ «Укрпошта» основне своє завдання вбачає в збереженні наявних об'єктів. Доходи від майже 50 видів послуг дають змогу підприємству утримувати розгалужену мережу поштових відділень, запроваджувати пересувні відділення для обслуговування мешканців віддалених населених пунктів та підвищувати оплату праці листонош, надзвичайно важливої, зокрема й у соціальному сенсі, професії.

Людський чинник відіграє суттєву роль у якісному обслуговуванні споживачів. На сьогодні в умовах нинішньої демографічної ситуації та погіршення сільської інфраструктури поштарі зазвичай виконують функції й соціальних працівників. Від їхньої роботи, уваги, допомоги залежить ставлення людей до державних органів, зокрема й до влади.

Найбільшим надбанням держави в особі національного оператора поштового зв'язку є безкоштовна доставка належних людям коштів додому. Загалом кожен споживач па власний розсуд може обрати форму обслуговування - у відділенні поштового зв'язку чи вдома, як кому зручніше. Поштарі обов'язково доставлять грошову допомогу додому незалежно від місця проживання одержувача, незважаючи на погодні та інші умови.

Завдяки листоношам громадяни можуть скористатися багатьма- додатковими послугами: придбати необхідні товари, передплатити улюблені видання, сплатити комунальні послуги тощо. Це конче необхідно передусім для літніх і немічних людей, інвалідів, матерів з маленькими дітьми.

До речі, українські поштовики підтверджують свій високий професіоналізм і відповідальність, самовіддано працюючи в умовах надзвичайних ситуацій (в час складної політично-суспільної ситуації в державі).

Дуже важливо, що Укрпошта є лише посередником між державою та громадянами-отримувачами грошової допомоги і жодним чином не використовує їхні кошти в своїй господарській діяльності, на відміну від банківських установ. А отже, люди убезпечені від ризиків невиплат унаслідок збанкрутіння чи погіршення фінансового етапу тієї чи іншої установи. Стабільність та надійність роботи підприємства підтверджені складними роками економічної кризи.

Укрпошта, усвідомлюючи свою важливу соціальну місію в суспільстві, готова й надалі докладати якнайбільше зусиль, щоб гарантувати нашим громадянам максимальну зручність у користуванні послугами поштового зв'язку. Зокрема й здійснювати виплати грошової допомоги та доставляти її в кожну домівку

Виплата та доставка допомоги малозахищеним верствам населення здійснюється відповідно до Закону України «Про поштовий зв'язок» на підставі Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку та укладених договорів.

Для того, щоб отримувати допомогу через відділення поштового зв'язку, необхідно з відповідною заявою звернутися в Управління соціального захисту населення за місцем проживання.


Адреса Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта»: 46001,

м. Тернопіль, вул. В.Чорновола. І.

Тел. для довідок: 0352 52 45 20, 43 10 43

відділ продажу фінансових послуг.

Адміністрація Тернопільської дирекції УДІІПЗ "Укрпошта»


Пошук

Вгору