новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни" 29.09.2014

 

З 4 березня УКРІНФОРМ за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини проводить другий Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт під загальною назвою «Майбутнє моє і моєї країни».

Запрошуємо юних авторів віком від 12 до 17 років розкрити свій талант у літературно-публіцистичних творах! За бажанням тексти можна проілюструвати фотографіями та відео.

Докладніше дізнатися про умови конкурсу можна на нашому сайті: shkola.ukrinform.ua

Талановиті автори, яких визначить компетентне журі, будуть нагороджені цінними подарунками! Ми сподіваємося, що абсолютно всі учасники матимуть задоволення від творчих змагань, спілкування та можливості поділитися з друзями власними мріями й планами на майбутнє.

 

Увага!

Ви також можете стати юними журналістами Укрінформу, створивши та розмістивши на нашому сайті справжні новини - короткі та ємні за змістом! Напишіть про цікаві події, що відбуваються у вашому місті, школі, спортивній секції.

Не знаєте, як це правильно зробити?

Завітайте на наш сайт (розділ майстер-класи), де знайдете правила написання інформаційних повідомлень для інформагентства в повній відповідності журналістським стандартам, а також наші контакти.

Бажаємо успіху!


 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про проведення Всеукраїнського конкурсу юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни"


Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" (далі -Організатор) проводить творчий конкурс серед обдарованої української молоді (далі - Учасник) "Майбутнє моє і моєї країни" (далі - Конкурс).

 

Мета та завдання Конкурсу:

- розвивати у дітей творчі здібності та журналістські навички;

- сприяти розширенню світогляду дітей підліткового віку, розвитку активної життєвої позиції, формуванню патріотизму та любові до Батьківщини;

- орієнтувати дітей на успішну освіту й роботу над власним

розвитком з метою подальшого впровадження кращих стандартів якості та рівня життя в рідній державі;

- заохочувати учасників Конкурсу до самореалізації шляхом оприлюднення власних творів на сторінках загальнонаціонального видання.

 

1. Загальні положення

1.1. У Конкурсі можуть брати участь діти віком від 12 до 17 років, які мають бажання та здатність представити на Конкурс власні творчі доробки запропонованої тематики.

1.2. Роботи мають виконуватися українською мовою.

1.3. На етапі надходження творчих доробків оргкомітет вивчатиме роботи на відповідність умовам Конкурсу, визначених цим Положенням, та оприлюднюватиме їх на сайті Укрінформу.

1.4. По завершенню Конкурсу компетентне журі, визначене наказом генерального директора Укрінформу, обере переможців. Переможці нагороджуються цінними подарунками (призами) від спонсорів.

 

2. Організатори та партнери Конкурсу

2.1. Організатором Конкурсу є Укрінформ. Завдання щодо організації та проведення Конкурсу визначаються окремими наказами по агентству.

2.2. Для реалізації мети Конкурсу Укрінформ залишає за собою право на підставі чинного законодавства укладати угоди з юридичними особами та іншими суб'єктами (фізичними особами тощо), залучати до проведення Конкурсу спонсорів.

 

3. Права та обов'язки Сторін

3.1. Права та обов'язки Організаторів

3.1.1. Організатори зобов'язуються виставляти на сайті Укрінформу Конкурсні роботи, що надійшли на визначену адресу за умови їх відповідності умовам Конкурсу.

3.1.2. Організатори залишають за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають визначеній темі та умовам Конкурсу, правилам оформлення або надіслані пізніше визначеного терміну.

3.1.3. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату та у випадку виявлення таких робіт - усувати їх від участі в Конкурсі.

3.1.4. Організатори забезпечують пошук спонсорів для нагородження переможців Конкурсу.

3.2. Права та обов'язки Учасників:

3.2.1. Учасники Конкурсу мають право отримати обгрунтовану відповідь від Організаторів щодо відбору надісланого матеріалу для оприлюднення на стрічці Укрінформу та подальшої участі в Конкурсі, або

щодо відмови від подальшого розгляду творчого доробку.

3.2.2. Учасники Конкурсу та особи, що відповідають за них, самостійно організовують свій переїзд та перебування в Києві на період вручення призів,а також участі в майстер-класах, інших заходах, організованих Укрінформом.

 

4. Умови Конкурсу

4.1. Учасники повинні дотримуватися умов Конкурсу, які

регулюються цим Положенням, а також чинним законодавством України.

4.2. До участі в Конкурсі допускаються творчі роботи учнів середніх загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів віком від 12 до 17 років (включно), що відповідають оголошеній тематиці та вимогам до змісту

робіт.

4.3. Для участі в Конкурсі необхідно до 25 жовтня 2013 року (включно) надіслати заявку учасника та творчу роботу. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на веб-сторінці Конкурсу та прикріпити до неї

файл(и) з творчим доробком. Можна також відправити анкету та творчий доробок на адресу ґогеі§п@икгіп&гт.сот

4.4. Кожен учасник не обмежений у кількості конкурсних робіт. При цьому теми творчих робіт мають відповідати темі Конкурсу.

4.5. Учасники зобов'язані надавати правдиву інформацію про себе в анкеті Конкурсу. Відповідальність за таку інформацію несе доросла особа -один із батьків Учасника або особа, що його заміщує (опікун, піклувальник),

який також вносить свої дані у відповідні поля анкети. При цьому для подальшої участі творчого доробку в Конкурсі доросла особа має надати згоду для обробки персональних даних, вказаних у анкеті, поставивши галочку в полі "З умовами Конкурсу ознайомлений, погоджуюся їх

виконувати".

4.6. До розгляду не прийматимуться роботи, які містять образи й нецензурну лексику, пропагують насильство, жорстокість, розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу.

4.7. Роботи, які містять ознаки порушення авторських прав, усуватимуться від участі в Конкурсі. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату, в тому числі, спеціальними програмними засобами.

4.8. З метою підтвердження авторства творчого доробку

передбачається можливість проведення співбесіди з автором надісланої роботи.

4.9. Вручення призів переможцям Конкурсу здійснюватиметься за присутності дорослих осіб, які несуть відповідальність за неповнолітніх учасників Конкурсу.

4.10. Організатор Конкурсу має право на подальше використання даних та Конкурсних робіт учасників Конкурсу для оприлюднення на стрічці Укрінформу, а також в інших інтересах за умови, що вони не суперечать чинному законодавству України.

4.11. Умови Конкурсу виставляються на сайті Організаторів за адресою зЬкоіа.икгіпіогт.иа

 

5. Терміни проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводитиметься у два етапи, які передбачають:

I етап (прийом робіт):

- початок Конкурсу — 4 березня (з офіційним оголошенням на веб-ресурсах Укрінформу, сторінках агентства в соціальних мережах, а також на сторінках партнерів);

- прийом та публікація на веб-сторінці Конкурсу творчих доробків - до 25 жовтня (включно).

II етап (оцінювання робіт та визначення переможців):

- робота журі з обробки творчих робіт учасників Конкурсу,визначення переможців - 28 жовтня - 11 листопада;

- церемонія нагородження переможців Конкурсу, а також проведення майстер-класів для учасників - після 18 листопада(вказуватиметься додатково).

5.2. Організатор Конкурсу має право вносити зміни до умов Конкурсу, а також до термінів його проведення, про що також інформуватиме публічно на сторінці Конкурсу shkola.ukrinform.ua

6. Критерії оцінки Конкурсних робіт

6.1. Творчі роботи оцінюватиме компетентне журі Конкурсу, склад якого визначатиметься окремим наказом генерального директора Укрінформу.

6.2. Доробки оцінюватимуть за 12-бальною шкалою. Окремо

враховуватимуться результати інтерактивного голосування на веб-сторінці Конкурсу.

6.3. Зараховуватимуться роботи, надіслані в установлений термін та відповідно до тематики Конкурсу.

6.4. Пріоритетом при визначенні переможців є актуальність, гострота творчого задуму та реалізації ідеї, авторський підхід і оригінальність в оформленні роботи.

6.5. У разі необхідності Організатор може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

7. Нагородження переможців

7.1. Інформація про призи розміщуватиметься на веб-сторінці Конкурсу shkola.ukrinform.ua

7.2. Призи надають спонсори Конкурсу.

7.3. Грошові еквіваленти призів не виплачуються.


Пошук

Вгору