новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відбулась колегія департаменту соціального захисту населення ОДА 25.02.2021
   25 лютого під керівництвом директора департаменту соціального захисту населення Наталії Найчук у віддаленому режимі відбулась колегія департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. 
   Обговорили питання роботи із зверненням громадян, виконавську дисципліну в департаменті, підсумки роботи установ

Про виплату громадянам зекономлених коштів пільг та житлових субсидій 24.11.2020
З метою уникнення масового скупчення громадян в умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, пільговики/одержувачі житлової субсидії можуть користуватися електронною чергою відвідування відділення АТ ,,Ощадбанк” для відкриття поточного рахунку в банку для зарахування на них зекономлених коштів. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ ,,Ощадбанк”.

Щодо надання соціальних послуг з догляду на непрофесійній основі 09.10.2020
Рішенням уряду скасовано постанову Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996 р. № 832 щодо виплати щомісячної компенсаційної непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за інвалідом I  групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку. Виплати відповідно до зазначеної постанови продовжуються до моменту втрати зазначеною особою такого права або до дати призначення їй іншої виплати, встановленої законодавством.

Щодо удосконалення надання окремих видів державної допомоги з липня 2020 року 03.08.2020
Урядом відповідно до Закону України від 2 червня 2020 року № 646-ІХ „Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб”  22 липня 2020 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 632 „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (далі – постанова № 632).
Щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі 02.09.2019
Передбачено дві форми надання пільг у грошовій формі, а саме, безготівкова і готівкова.
За заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначатимуться виплатні реквізити, виплата пільги буде здійснюватись у грошовій готівковій формі з початку опалювального (неопалювального) сезону.

Про порядок оформлення компенсації фізичній особі, яка надає соціальні послуги 27.06.2019
Відповідно до статті 7 Закону України «Про соціальні послуги» фізичним особам, які надають соціальні послуги, призначаються і виплачуються компенсаційні виплати в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.
Уряд врегулював питання надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.
Виробничий календар підприємств, установ та організацій області в умовах восьмигодинного робочого дня на 2018 рік. 08.12.2017
В області розпорядженням голови облдержадміністрації від 06.12.2017 року № 813-од затверджено виробничий календар підприємств, установ та організацій області в умовах восьмигодинного робочого дня на 2018 рік, яким передбачено 250 робочих днів та 115 днів, робота в які не проводиться, із загальною кількістю 1993 робочих години.
Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 06.12.2016
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 20, пункту 10 частини третьої статті 30 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та пункту 26 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення” Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Про затвердження Державного стандарту стаціонарного догляду за особами, які втратили здатність до самообслуговування чи не набули такої здатності 12.05.2016
Відповідно до Законів України „Про соціальні послуги”, „Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії” та на виконання Плану заходів на 2013–2016 роки щодо реалізації Стратегії реформування системи надання соціальних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 березня 2013 року № 208-р, НАКАЗУЮ:


Аналітична довідка про стан соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян України у Тернопільській області 06.04.2015

Розпорядженням голови Тернопільської ОДА від 02.07.2014 №258-од «Про соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції» створено обласний Міжвідомчий координаційний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.


Щодо здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції 04.12.2014

5 листопада 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову «Про здійснення соціальних виплат особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».


Департаментом соціального захисту інвалідів розроблено буклет "Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю" 29.09.2014
Департаментом соціального захисту інвалідів розроблено буклет "Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю"

Виплата і доставка соціальної допомоги 29.09.2014
Виплата і доставка соціальної допомоги

Щодо компенсації населенню додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів 29.09.2014
Щодо компенсації населенню додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів

Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни" 29.09.2014
Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни"

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІННИЦЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «ПОДІЛЛЯ» 29.09.2014
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІННИЦЬКИЙ МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ІНВАЛІДІВ «ПОДІЛЛЯ»

Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. 29.09.2014
Про затвердження Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

Положення про департамент соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації 29.09.2014
Положення про департамент соціального захисту населення 
Тернопільської обласної державної адміністрації 

Пошук

Вгору