новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Майстер-класи, навчання, масажі, екскурсії: сучасні послуги територіального центру у Теребовлянській ОТГ 20.02.2019
   Активне, цікаве дозвілля та корисні послуги надає своїм підопічним Територіальний центр надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради. Спільні театральні вечори, екскурсія до найбільшої шопки, бесіди та навчання, масажні процедури, участь в культурному житті міста – такими яскравими моментами наповнене життя відвідувачів відділення денного перебування терцентру, що розташоване у Теребовлі по вул.С.Наливайка.
   Зокрема, одним із найпопулярніших заходів, проведених тут нещодавно, став майстер-клас з виготовлення стрітенської свічки. Стрітенська свічка – зберігається в кожній хаті, бо має надзвичайну здатність допомагати у найважчі періоди життя і має бути виготовлена з чистого бджолиного воску.
   На запрошення працівників провела даний майстер-клас майстриня народних художніх промислів, рукодільниця, активний волонтер відділення – Наталя Грицишин.
   Відвідувачки із захопленням поринули в роботу, власноруч скручували з вощини свічки та декорували їх, бо що ж може бути краще, ніж річ, виготовлена власними руками. Закінчився майстер-клас так званою «розколядою», майстрині із задоволенням співали колядок за чашечкою смачного чаю.
   Також у 2019-му році Територіальний центр надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради відновив, як і минулоріч, об’їзди по ОТГ, пропонуючи літнім людям у селах громади послуги масажних процедур. Працівники відділення денного перебування уже побували з такою місією у Деренівці та Залав’ї. В більшості сіл такі послуги надаються в ФАПах, але бувають і винятки. В Деренівці, наприклад, для прийому жителів на масажні процедури своє робоче місце розділила із працівником терцентру місцева староста.
Пошук

Вгору