новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Нещодавно відбувся завершальний захід з нагоди вшанування людей «поважного» віку та Дня ветерана для підопічних Гусятинського терцентру 24.10.2018
      Заходи з нагоди вшанування людей «поважного» віку та Дня ветерана упродовж жовтня проводилися у населених пунктах району та об’єднаних територіальних громадах. 17 жовтня завершальний захід  відбувся для підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного та тимчасового проживання, а також підопічних – жителів міста, що отримують послуги соціальних робітників вдома.
     Вітальні слова наші підопічні приймали від голови районної державної адміністрації Віталія Батога, першого заступника голови райдержадміністрації Ігора Гайдука, міського голови Павла Лосика, директора територіального центру Оксани Добровольської.   Гостями сказано  багато теплих слів в адресу підопічних територіального центру. З нагоди святкування у місті Копичинці впроваджено соціально-педагогічну послугу «Університет третього віку», що передбачає навчання впродовж усього життя та соціальну адаптацію літніх громадян до сьогодення. Про програму занять розповіла завідувач відділення денного перебування Галина Грималюк. Завідуюча міською бібліотекою для дорослих Оксана Благута розповіла про участь бібліотеки у діяльності «Університету третього віку».
      Позитивний настрій створили митці Тернопільщини, поет-пісняр Іван Кушнір та співачка Ярослава Декалюк. Відрадно, що їхні пісні слухали усі проживаючі стаціонарного догляду, адже співали у кожній кімнаті. Щира вдячність п.Івану та п.Ярославі за увагу до кожної людини, за сказані теплі слова в їхню адресу.
      Висловлюємо щиру вдячність місцевим підприємцям за участь в організації благодійного обіду для підопічних, зокрема Павлу Богоносу, Ігору Круцю, Галині Павражик, Ларисі Шастків, Петру Пуку, адміністратору ресторану «Імператор» Ользі Вергун.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору