новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


З нагоди відзначення Дня людей похилого віку Шумської міської ради та комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» організували та вручили продуктові пакети особам похилого віку 05.10.2018
Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.
     Це хороша нагода пильніше зосередитись на проблемах літніх людей, ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
     З нагоди відзначення Дня людей похилого віку працівники Шумської міської ради  та комунальної установи « Центр надання соціальних послуг» Шумської міської ради спільно з приватними підприємцями м. Шумськ, сіл Стіжок, Тилявка, Рохманів, Залужжя, Обич, Онишківці, Биківці, Шумбар організували та вручили продуктові пакети особам похилого віку.
      Те, як суспільство ставиться до своїх людей похилого віку, безпосередньо впливає на стабільність і процвітання всієї країни. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до стареньких - запорука і гарантія благополуччя для тих, хто так чи інакше стане на їх місце в наступних роках, не будемо про це забувати!

Пошук

Вгору