новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Привітання ,подарунки, сувеніри своїми руками та святковий торт - так проходило святкування Міжнародного дня людей похилого віку в Територіальному центрі надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради. 04.10.2018
Привітання ,подарунки, сувеніри своїми руками та святковий торт  -  у стаціонарному відділенні, святковий обід  - у їдальні «Гуманітар», продуктові набори -   для громадян похилого віку, які знаходяться на обслуговувані вдома,  танцювальний вечір – для активних пенсіонерів міста – так проходило святкування Міжнародного дня людей похилого віку  в Територіальному центрі надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради.
З нагоди свята до підопічних відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Підгайчики представники влади звернулися з найщирішими привітаннями та подарунками, працівники відділення приготували смачні святкові торти та солодощі,   а вихованці місцевого ЦКіДу привітали жителів відділення маленькими сувенірами виготовленими своїми руками.
Не залишилися без подарунків і громадяни похилого віку Теребовлянської ОТГ , які знаходяться на обслуговуванні вдома. Для них було підготовано продуктові набори, в які увійшли крупи (двох видів), олія та солодкі вафельки «Артек». Соціальними робітниками було роздано 345 таких  подарункових наборів.
За святковим обідом у їдальні « Гуманітар» представники влади привітали  громадян, які знаходяться на обслуговуванні тер центру, розділили з ними святкування  та в приємній атмосфері розглянули додаткові побажання підопічних.
Не менш цікава  і захоплююча  програма була  підготована для відвідувачів відділення денного перебування територіального центру.  Спільно з ЦКіД м. Теребовля та ансамблем народного танцю «Любисток» працівники відділення організували Танцювальний вечір під назвою «Життя у ритмі танцю». Майстер клас від хореографа, красиві бутоньєрки   для танцюючих, смачний фуршет ну і звичайно красива музика у виконанні вокально-інструментального ансамблю ЦКіДу     м. Теребовля.  В приємній та невимушеній атмосфері відвідувачі не пропускали жодного танцю, в перервах частувалися  солодощами та фруктами на фуршеті , спілкувалися та ділилися емоціями. Працівники територіального центру  в свою чергу пообіцяли, що такі танцювальні вечори стануть доброю традицією для активних пенсіонерів  Княжого міста.

Пошук

Вгору