новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Для підопічних Тернопільсього терцентру з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку було організовано святковий концерт за участі гумориста та заслуженого народного артиста України Гриця Драпака 03.10.2018
1 жовтня відзначається  Міжнародний день людей похилого віку. Цей день покликаний привернути увагу до літніх людей.
Тому з нагоди свята, тернополян похилого віку привітав мер міста Сергій Віталійович Надал, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Олексійович Бицюра, начальник Управління соціальної політики Володимир Іванович Сулима, начальник Тернопільського об’єднаного пенсійного фонду України Тетяна Григорівна Глух та директор Територіального центру Віталій Володимирович Хоркавий.
Для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було організовано святковий концерт за участі гумориста та заслуженого народного артиста України Гриця Драпака. Тернополяни літнього віку тепло зустріли гостя, підспівували йому, підтанцьовували, сміялись і веселились від душі. А наприкінці заходу висловили свою вдячність працівникам відділення денного перебування за прояв уваги та турботу у такий важливий для них день.
Дякуємо Глух Тетяні Григорівні за подарований Образ у світлицю територіального центру.
Пошук

Вгору