новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Працівники територіального центру соціального обслуговування Тернопільського району в день свята Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього організували поїздку для своїх підопічних в Марійський Духовний центр села Зарваниця. 02.10.2018
        Працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району в день свята Воздвиження Чесного і Животворного Хреста Господнього організували поїздку для своїх підопічних в Марійський Духовний центр села Зарваниця. Одинокі літні люди мали змогу взяти участь у  Святій літургії, пройти Хресною  дорогою, побувати в українському Єрусалимі та помолитись біля гробу Господнього.
        Кожен учасник даного заходу мав змогу отримати Боже благословення, душевну рівновагу, помолитись за мир та спокій в нашій державі. У теплій дружній атмосфері присутні  спілкувались між собою, ділились враженнями та емоціями. Під час поїздки встановилися довірливі відносини між людьми, яких об’єднали спільні потреби, турботи, переживання, адже саме такі моменти зближують, тому, що бути самотнім завжди нелегко. З хорошим настроєм, душевним спокоєм  та незабутніми враженнями всі повернулися додому.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору