новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Для підопічних Теребовлянського терцентру в рамках краєзнавчого факультету при «Університеті третього віку» було організовано насичену одноденну подорож 30.08.2018
Відвідувачі відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради в липні  здійснили насичену одноденну подорож по цікавому маршруту: печера «Вертеба» - Джуринський водоспад – с. Язловець – с. Бучач – с. Рукомиш, яку організували для них працівники відділення в рамках краєзнавчого факультету при «Університеті третього віку».
Розпочалася подорож з музею трипільської культури – печера «Вертеба», відвідуючі з захопленням спустилися під землю і уважно слухали екскурсовода про історію печери і її тодішніх мешканців-трипільців. Продовжилася екскурсія дивом природи – Джуринським водоспадом. Подорожуючі милувалися водним красенем, постояли під стрімкою водою та насолодилися красивим лісовим ландшафтом. Набравшись сил на водоспаді, відвідувачі погуляли по селі  Язловець Бучацького р-ну, з мурів замку якого відкривається прекрасний вид на каньйон. На території замку знаходиться діючий монастир, який заснувала Марцеліна Даровська, крипта, в якій спочивали монахині, а також могила самої  блаженної  Марцеліни  ,яка стала центром паломництва. Проміжною зупинкою в подорожі стало м. Бучач, в якому туристи милувалися красивими архітектурними пам’ятками: Бучацькою фортецею та перлиною міста – Бучацькою ратушою. Завершилася екскурсія в с. Рукомиш Бучацького р-ну, на околиці  якого  є скельний монастир з печерами та Онуфріївський храм, в якому знаходиться робота великого Пінзеля-  скульптура св.Онуфрія. Активним подорожуючим припало до смаку таке дозвілля, адже коли проводиш час цікаво - відступає втома , з’являється натхнення до спілкування і пізнання чогось нового.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору