новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Для підопічних Тернопільського терцентру організували екскурсію до міста Кременець 24.05.2018
   Працівники відділення денного перебування організували для відвідувачів Територіального центру соціального обслуговування населення екскурсію до легендарного та загадкового міста Кременець.
   Розпочалась екскурсія з замку XІІ-XVІ ст.. Розташований він на горі Бона, висота якої 397 м над рівнем моря. Від стін замку залишилися самі руїни, а більш-менш збереглася тільки в’їзна вежа. Але, не дивлячись на руйнацію, замок, якщо можна так сказати, дуже гарно виглядає, адже його руїни у гармонічному поєднанні з оточуючою природою мають дуже романтичний вигляд.
   Наступною зупинкою був ботанічний сад, створений у 1806 році ірландцем Діонісієм МакКлером, який є унікальним за своєю красою і славиться на всю Україну. І саме на основі кременецького саду було створено Київський ботанічний сад ім. Фоміна.     
   Також тернополяни літнього віку відвідали Богоявленський жіночий монастир ХVІІІ ст., який належить до православної церкви та єзуїтський монастир, який складається з костелу, навчальних корпусів і двох келій.
   Взагалі, кременеччина – регіон дуже релігійний, тут багато «святих місць», куди масово їздять паломники з усієї України. На околицях міста розміщені декілька церков: Покрови Пресвятої Богородиці в «цегляному» стилі (1902-1905) , Пресвятої Трійці (1896-1897), Апостолів Петра і Павла, Різдва Пресвятої Богородиці, церква на монастирському цвинтарі тощо. Є тут і нові храми різних протестантських церков.
Неподалік Кременця є озеро Святої Анни, куди їдуть усі православні, щоб тричі окунутись з головою в озеро, аби бути здоровим цілий рік. Наші підопічні також відвідали це святе місце і оздоровились в цілющій воді.
   Ця поїздка залишила у підопічних територіального центру лише позитивні враження. Адже, затишне і загаткове місто Кременець закохує в себе з першого погляду. Безліч цікавих пам’яток, вишукана архітектура, неймовірна природа не можуть залишити байдужими.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору