новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У Чортківській райдержадміністрації відбувся семінар щодо нового Положення про порядок призначення житлових субсидій 22.05.2018
   Налагоджений механізм надання субсидій повинен бути в усіх селах, селищі, ОТГ, ОСББ, на цьому 18 травня, наголосив начальник управління соціального захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Володимир Цвєтков, розпочинаючи семінар-нараду щодо нової редакції Положення про порядок призначення житлових субсидій та призначення субсидій на наступний опалювальний період 2018 року.
   Метою проведення семінару було – опрацювання усіх нововведень і виокремлення проблемних питань. Це дозволить максимально успішно реалізувати оновлену програму субсидій в районі. Упродовж семінару учасниками детально опрацьовано Положення про надання житлових субсидій.
   За підсумками семінару учасникам рекомендовано:
- провести на місцях широку інформаційно - роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності подання отримувачами субсидій нових заяви і декларації;
- виконавцям комунальних послуг правильно застосовувати окремі норми Постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору