новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічним Тернопільського терцентру організували екскурсію до Історико-меморіального музею політичних в'язнів Тернополя 17.05.2018
   Нещодавно для відвідувачів відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було проведено екскурсію до Історико-меморіального музею політичних в'язнів міста Тернополя.
   Тернополяни літнього віку з цікавістю та хвилюванням слухали розповідь екскурсовода – старшого наукового працівника музею Ігора Олещука, який з глибокою шаною та гордістю розказував про тих людей, героїв нашої нації, які творили історію незалежної України та своїм життям пожертвували заради її світлого майбутнього.
   Нагадаємо, що історико-меморіальний музейний заклад, діє від 14 жовтня 1996 року. Засновником музею виступив Інститут національного відродження України та Тернопільська обласна спілка політв'язнів і репресованих України. Заклад розташований у приміщен­ні колишнього слідчого ізолятора КДБ (28 камер). Експозиція відтворює режим утримання політичних в’язнів, методи допитів, перебування ув'язнених у таборах.
   Серед експонатів – карта СРСР із за­значенням місць розташування спеціальних таборів, стенди життєписів керівників збройного підпілля Д.Клячківського, О.Польового, В.Сидора, Р.Шухевича та інших, речі політ­в'язнів, фотографії та біографії провід­ників ОУН і УПА, листівки 1940—1950 років, світлини з унікального фотоархіву УПА, знай­деного 1999 р. в Івано-Франківській області, матеріали про репресії 1939-­41 рр. у Західній Україні.
    Запрошуємо тернополян літнього віку проводити з користю своє дозвілля за адресою: вул. Лисенка, 8, каб. №7. Телефон: 22-02-62.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору