новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Краєзнавчий музей організував екскурсію для тернополян літнього віку 27.03.2018
   Нещодавно підопічні відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали змогу побувати на екскурсії в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї, де мали змогу ознайомитися з рідкісними експонатами мальовничого тернопільського краю.
   Сьогодні збірки музею становлять більше 166 тисяч матеріальних пам’яток, серед них є унікальні, аналогів яким немає у жодному іншому музеї України. Стародруки, старовинна зброя, збірки національного одягу, марки, рідкісні світлини та документи, предмети міського та сільського побуту, багаті філателістичні та нумізматичні колекції, ряд вартісних антикварних речей, особисті речі та архіви видатних уродженців краю та інше – все те, чим жив і що творив народ упродовж кількох століть.
    Також в музеї діє виставка знаменитого скульптора Тернопілля Іоана Георгія Пінзеля. Це представник пізнього бароко і рококо. Для творів Пінзеля характерна велика емоційність та динаміка, надання створеним формам життєвих рис.

Пошук

Вгору