новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Літніх людей Збаражчини вчать користуватись соціальними мережами, спілкуватись за допомогою Skype-у та читати новини в інтернеті 08.02.2018
    Користуватися комп’ютером у наш час – це звикла справа. Сьогодні майже вся діяльність людини супроводжується інноваційними технологіями, які допомагають розвиватись та збагачувати свої знання, швидко та оперативно отримувати необхідну інформацію, економити час і раціоналізувати свою діяльність. Проте старшому поколінню треба докласти чималих зусиль, аби збагнути, як він працює. Більшість людей поважного віку не мають вдома комп’ютери та не вміють ними користуватися. Саме тому працівники Збаразького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Збаразької ЦБС організували заняття для літніх людей.
     Підопічні проявили ентузіазм та цікавість під час заняття. Інструктор Василь Михайлович розповів, як працюють комп’ютери та що можна робити з їх допомогою. Так, поважні пані ознайомилися з інтернетом та соціальними мережами, дізналися як спілкуватися з рідними, які перебувають закордоном із допомогою програми Skype, та як знаходитись в курсі подій, що відбуваються в Україні та в світі.
    Сучасна медицина довела, що люди після 50 років, які працюють на комп’ютері, освоїли Інтернет та активно користуються ним, значно покращують свій мозковий кровообіг, продовжують життя. Для людей похилого віку комп’ютер відкриває масу можливостей і може стати незамінним помічником у повсякденному житті.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору