новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічна терцентру Тернопільського району відсвяткувала 95-річний ювілей 19.01.2018
    Зовсім небагато на нашій землі проживає людей, які зберігають у пам’яті ланцюжок подій цілої епохи та можуть поділитись цими спогадами не тільки зі своїми ровесниками, а й передати їх наступним поколінням. Саме такою є жителька села Ігровиця Тернопільського району, учасник Великої Вітчизняної війни Федьків Ганна Миколаївна, яка 11 січня  відзначила своє 95 річчя.
    Ганна Миколаївна  постійно жила з вірою та сподіваннями на те, що Бог завжди допоможе і підтримає у важкі хвилини, щирою молитвою просила у Всевишнього спасіння й підтримки.
    З нагоди такої поважної дати ювілярку  привітати голова сільської ради Галина Голик, завідувач відділення соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району Оксана Палій, соціальний фахівець Тетяна Гушпет, соціальний робітник Галина Романечко та близькі. Багато теплих та щирих слів вдячності було сказано ювілярці, з побажаннями  міцного здоров'я  та довголіття  Ганні Миколаївні вручили подяку «За стійкість і мужність у боротьбі за незалежність та розбудову української держави» та подарунки.
   В свою чергу Ганна Миколаївна побажала гостям щастя, міцного здоров'я та мирного неба.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору