новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічні Збаразького терцентру взяли участь у терапевтичному занятті «Різдвяний декор свічок» 27.12.2017
У Збаразькому територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) психолог та працівники відділення денного перебування провели для підопічних терапевтичне заняття «Різдвяний декор свічок».
Свічки – обов’язковий атрибут Різдва. Вони створюють атмосферу тепла, затишку і романтики. Свічки в декоративному підсвічнику можуть прикрасити святковий стіл. Тому, напередодні свят літні люди, проявивши свою фантазію, створили красиві композиції, використовуючи підручні матеріали: шишки, жолуді, ялинові гілочки та калину.
Бесіду «Секрети довголіття і здоров’я» провела для учасників заняття психолог Ірина Гончарук, зазначивши, як потрібно вести здоровий спосіб життя: підтримувати свою мозкову активність, як дбати про своє тіло, проходити медогляд й обстеження, пам’ятати про гормональні зміни в організмі, продовжувати вести сексуальне життя, думати про вік в позитивному ключі, приймати необхідні ліки, проводити час з користю.
Цікавий психологічний тест «Стан здоров’я і самопочуття» допоміг добродійкам виявити, наскільки вони «перевищили межу» адекватного реагування на типові життєві ситуації.
Дане заняття супроводжувалось жартами, новорічними піснями, різдвяними колядками, щирими побажаннями та вітаннями один одного з святами.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору