новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Багато цікавого та нового підопічні Тернопільського терцентру дізнались про довоєнний Тернопіль 05.12.2017
Відомий тернопільський краєзнавець Тарас Циклиняк провів зустріч для тернополян поважного віку у Тернопільському міському територіальному  центі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг), де розповів про історію нашого міста у довоєнний та післявоєнний період, про Тернопіль, якого нема, і про те, чому так важливо повернути втрачену пам’ять.Розповідь була дуже цікавою, а в поєднані з презентацією надзвичайно пізнавальною.
Завдяки Тарасу Циклиняку сьогодні існує кілька документальних фільмів зі спогадами старожилів, які розповідають про Тернопіль до війни. Він заснував краєзнавчий Інтернет-портал, у якому збирає документальні розвідки про місто, а це чисельна кількість фото та відео, давні карти, книги та інші матеріали.На думку краєзнавця, ми маємо пам’ятати минуле, адже «міста, як люди живуть доти, поки про них пам’ятають…». Крім того, він допоміг реалізувати низку історичних проектів, зокрема, відновлення годинника на Катедрі та створення бронзового макету старого Тернополя, який недавно встановили в центрі міста.
Запршуємо тернополян літнього віку на пізнавальні зустрічі за адресою: вул. Лисенка, 8, каб. 7 (цокольний поверх). Довідки за телефоном: 22-02-62.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору