новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У Тернопільському терцентрі розповідали про заходи із запобігання вчинення шахрайства стосовно осіб похилого віку 30.10.2017
На сьогоднішній день люди похилого віку є найменш захищеною верствою населення, чим уміло користаються аферисти. Вони виманюють у стареньких усі заощадження, вигадуючи різні шахрайські схеми.
23 жовтня для соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома Тернопільського міського  територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) було проведено зустріч з начальником сектору дільничних офіцерів поліції Тернопільського відділу поліції Іваном Рибчаком.
Під час зустрічі присутнім розповіли про найпоширеніші шахрайства, зокрема про дзвінки псевдополіцейських, працівників банку, навели їм конкретні приклади та правильний алгоритм дій у разі виникнення таких протиправних ситуацій. Також робітників центру попросили щоразу застерігати пенсіонерів, аби ті не впускали до помешкань незнайомців для перевірки лічильників, обміну купюр, тощо.
Соціальні робітники отримали спеціальні листівки-застереження та контакти дільничних інспекторів у кожному з районів міста, задля інформування своїх підопічних про почуті на зустрічі шахрайські схеми та рекомендації, як їх уникати.
Іван Рибчак вважає, що така спільна роз’яснювальна робота правоохоронців та соцробітників спрацьовуватиме на випередження таких злочинів серед пенсіонерів. Він звернувся до присутніх з проханням повідомляти про усі протиправні дії щодо підопічних, адже більшість стареньких соромляться розповідати, як легко потрапили в пастки пройдисвітів.
- Якщо ви отримали таку інформацію, не зволікайте, а телефонуйте до відділку поліції, - наголосив поліцейський. - Чим швидше ви повідомите про злочин, тим більше шансів затримати зловмисника чи повернути потерпілим втрачені кошти.
Працівники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) подякували співробітнику поліції за зустріч та зобов’язалися якнайшвидше донести корисну інформацію своїм підопічним, аби вберегти їх в майбутньому від втрати власних заощаджень.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору