новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Працівники Тернопільського терцентру взяли участь у Міжнародному форумі «Навчання людей поважного віку» 20.10.2017
Нещодавно працівники Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) взяли участь у Міжнародному форумі «Навчання людей поважного віку: досвід та перспективи», який пройшов у Вінниці. Його мета полягає у тому, щоб активізувати зусилля усіх організацій громадянського суспільства та органів влади по всій Україні у наданні освітніх послуг для людей поважного віку.
Учасниками форуму були 160 представників різних цільових аудиторій, які в тій чи іншій мірі мають можливість впливати на розвиток освіти для літніх людей. Вінниця була обрана для проведення форуму, оскільки має досить серйозні напрацювання у цьому напрямку на базі міського Територіального центру соціального обслуговування та прагне далі розвиватись.
Під час форуму учасники спілкувались у різних форматах. Відбулись тематичні доповіді щодо розробки освітньої політики для людей похилого віку, підготовки спеціалістів, розробки стратегій підтримки активного старіння, презентації найкращого практичного досвіду різних країн (запрошені більше 10 експертів); тренінги-презентації для неурядових організацій та державних службовців щодо можливості співробітництва.
Організатори форуму: ГО "Поділля-Соціум", Вінницька міська рада, Представництво DVV International в Україні, Національна Академія Педагогічних наук України, Європейська Асоціація освіти дорослих, Українська Асоціація освіти дорослих.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору