новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Свято «Пісня єднає нас» відбулось для підопічних Збаразького терцентру 11.10.2017
Працівники Збаразького ТЦСО та Збаразької районної організації Товариства Червоного Хреста до Міжнародного дня людей поважного віку та Міжнародного дня музики для підопічних організували свято «Пісня єднає нас».
Для присутніх лунали щирі слова вітань від директора територіального центру Наталії Мандзюк, керівника Товариства Червоного Хреста Марії Милян та заступника голови районної ради Юлії Чванкіної.
Бандуристка Ольга Забурська зачаровувала слухачів дивовижним співом пісень «Гудуть вітри, шумлять верби», «Де, ти, пташино».Теплими словами «Творім добро в житті людини!» та музичними творами «Знову зустрілося рідне село», «Піснею чарівною промина життя» вітала гостей солістка Любов Шарко. Колективний вокальний ансамбль «Водограй» під керівництвом Куліковської Галини Деонізівни звеселяв музичними композиціями «Сіла птаха», «Водограй», «Музиченьки», «Скажи дівчино». Мелодії українських пісень, у виконанні працівників районного будинку культури, підбадьорили підопічних, зарядили енергією та подарували незабутні позитивіні емоції
Веселою сатирою розвеселяв публіку підопічний терцентру Степан Федорович Цимбалюк.
Спів, гумор, святково прибрана зала, дарунки та смачний стіл створили неймовірну атмосферу свята.
Від імені підопічних щиро дякуємо працівникам Збаразького районного будинку культури за благодійно проведений концерт та товариству Червоного Хреста - за співпрацю, за дарунки та щедро накритий стіл. Нехай добросовісна праця, відданість нелегкій справі, глибоке почуття відповідальності, милосердя та турботливе ставлення до осіб похилого віку винагороджуються вдячністю і повагою.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору