новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Підопічним Монастириського терцентру організували святкування Міжнародного дня людей похилого віку 09.10.2017
Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку та дня ветерана із словами вдячності та глибокої поваги 18 жителів відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Монастириського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)відвідали та вручили подарунки голова Монастириської районної державної адміністрації Степан Бойко, директор територіального центру Оксана Гоч та Устя-Зеленський сільський голова Зеновій Рущак.
З нагоди свята, святкові заходи проведено і у відділенні денного перебування. Для підопічних відділення організовано концерт. У святі взяли участь заступник голови районної державної адміністрації – керівник апарату Павло Дронь, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віра Федорко, директор територіального центру Оксана Гоч.
З концертною програмою виступили аматори художньої самодіяльності району та хор відділення денного перебування ,,Єднаймося, люба Родино”. Для учасників свята, за сприянням підприємців району, організовано солодкий стіл.

Пошук

Вгору