новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Управління соціального захисту населення Кременецької районної державної адміністрації інформує 19.12.2014

Управління соціального захисту населення Кременецької районної державної адміністрації інформує :

На передодні свята «Миколая»,18 грудня , була проведена благодійна акція з метою надання гуманітарної допомоги особам , які переселилися з Донецької Луганської областей , та Автономної Республіки Крим . Більше 100 чоловік які зареєстровані в управлінні соціального захисту населення були запрошенні в будинок по вулиці О. Лятуринської №15 де представництвом Помістної церкви християн віри євангельської, для постраждалих внутрішньо переселених громадян пролунали пісні , вірші у виконанні дитячого хору , слова підтримки і надії на припинення необ»явленої війни та повернення кожного у свою домівку звучали із уст виступаючих.

На завершення зустріччі всім присутнім надали продуктові набори в яких находилися засоби гігієни, солодощі, крупи, цукор, консервні вироби Набори вагою 40-45 кілограм допомогли погрузити та розвести по місцю теперішнього проживання прибувших в наш район громадян.

Участь у проведенні благодійної акції приймала заступник начальника управління, начальник відділу організаційно- кадрової роботи – Біденко Зоя Анатоліївна.


Пошук

Вгору