новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


За допомогою майстер-класу з декупажу у Шумському терцентрі підтримують фізичні, психологічні та соціальні здібності людей похилого віку 15.08.2017
11 серпня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шумського району працівники провели для підопічних майстер-клас з декупажу.
Декупаж - це спосіб декорування предметів за допомогою приклеювання на них різних мотивів або зображень, вирізаних з паперу та відповідних художньому задуму майстра.
Зараз, як ніколи, популярні речі і вироби ручної роботи. Використовуючи техніку декупажу, можна робити дуже красиві речі. Це може бути щось абсолютно нове, наприклад, виготовлення шкатулки, іграшки, панно. Створивши таку річ самостійно, можна піднести її друзям і близьким в якості цікавого подарунка.
Підопічні під розмови та пісні ознайомились з базовими прийомами цього виду мистецтва та самостійно створили оригінальні вироби, вдихнувши друге життя в старі предмети.
Вся ця цікава і клопітка робота ведеться з єдиною метою – підтримати фізичні, психологічні та соціальні здібності людей пенсійного віку та наповнити їх життя новим, цікавим та яскравим змістом.
Захід закінчився фіточаєм з солодощами.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору