новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Для відвідувачів терцентру Тернопільського району провели цікаву зустріч-посиденьки для людей поважного в селі Товстолуг 16.08.2019
Працівники відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району провели цікаву зустріч-посиденьки для людей поважного  в селі Товстолуг. Темою заходу став вислів-афоризм Г.Сковороди «Любов виникає з любові: коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю». 

У Тернопільському терцентрі відбулась пізнавальна лекція по етикету 16.08.2019
У Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) вкотре відбулась пізнавальна лекція по етикету. Етикет – своєрідний комплекс гарних манер і правил поведінки людей вдома, на роботі, в громадському транспорті, на вулиці. Під етикою розуміють науку про мораль людини, особистісні та моральні принципи, якими вона керується в житті. Люди золотого віку ознайомились із головними правилами поведінки в соціумі, прослухали лекції про поводження у закладах громадського харчування і відзначили кілька головних проблем теперішнього суспільства. 

Підопічні Теребовлянського терцентру відвідали фестиваль «Файне місто» 16.08.2019
Фестиваль «Файне місто» - це чотириденний міжнародний музичний фестиваль, який відбувається щороку поблизу Тернополя . Файне місто всьоме зустрічав гостей заходу – 25-28 липня. Фест є дуже багатогранним, він з музичного переріс у мультифестиваль, де люди різного віку та статусу можуть цілодобово знайти чим зайнятися. Упродовж останніх років фестиваль популяризує доступність для усіх. 
Для підопічних Шумського терцентру провели коротке богослужіння віруючі церкви Християн Віри Євангельської с.Руська Гута на чолі з пастором Гуком В.А. 15.08.2019
11 серпня 2019 року з молитовним візитом відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання віруючі церкви Християн Віри Євангельської с.Руська Гута на чолі з пастором Гуком В.А. Для підопічних стаціонарного відділення провели коротке богослужіння та подарували солодощі.

Відвідувачі Теребовлянського терцентру здійснюють ранкову зарядку на міському стадіоні «Колос» 15.08.2019
Активне довголіття починається із здоров’я.  Відвідувачі відділення денного перебування розпочали ранкову зарядку на свіжому повітрі. На міському стадіоні «Колос» медсестра з лікувальної фізкультури проводить комплекс вправ націлений на пробуждження,  оздоровлення,  та стимулювання організму в цілому. Чисте повітря, свіжо зрошена травичка, енергійна музика та приємне товариство – чудове оздоровлення для  організму та душі.
Майстер-клас з арт-терапії «Виготовлення ляльки-мотанки Зерновушки» для відвідувачів Тернопільського терцентру провела психолог Наталя Жученко 15.08.2019
Психолог Наталя Жученко провела для відвідувачів Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) майстер-клас з арт-терапії «Виготовлення ляльки-мотанки Зерновушки».

Підопічні Теребовлянського терцентру змогли побувати у єдиній в Україні печері - музеї трипільської культури "Вертеба". 15.08.2019
Літо, час відпочинку і гарних вражень! От і відвідувачі відділення денного перебування забули про домашні справи у чудовій екскурсійній подорожі.Поринути у минуле, часів наших предків - трипільців,пізнати їх культуру та спосіб життя подорожуючі змогли у єдиній в Україні печері - музеї трипільської культури "Вертеба".

Теребовлянський терцентр відкриває літній період краєзнавчого факультету 15.08.2019
Територіальний центр надання соціальних послуг відкриває літній період краєзнавчого факультету при наданні послуги «Університет третього віку». Працівники відділення денного перебування організували першу, із триденного циклу ,екскурсію рідним містом, адже теребовлянська земля не перестає дивувати навіть тих, хто тут народився і живе.

Відвідувачі Тернопільського терцентру побували на екскурсії телеканалу UA: Тернопіль та «Українське радіо Тернопіль» 08.08.2019
   Відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) побували на екскурсії телеканалу UA: Тернопіль та «Українське радіо Тернопіль».
   Оглянули студії, відвідали апаратні, дізнались про телевізійне закулісся та всі секретики створення телепередач! 
   Дуже захоплюючим було спробувати себе у ролі ведучих.

Щомісяця в Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) святкують іменини своїх відвідувачів 08.08.2019
    Цього разу вітання і приємні слова дарувала присутнім завідувач відділення денного перебування Марія Бісовська. 
    Наші іменинники та їх гості слухали українських пісень у виконанні ансамблю «Золоті журавки», тішила людей своїм голосом Людмила Червінська, а також цікаву програмку підготувала Дурда Богданна Йосипівна, всі підспівували разом з учасниками, дякували їм за те, що вітали їх своїм співом який грів душу, дотепними жартами та просили співати на біс.

Зустріч-посиденьки для людей поважного віку терцентру Тернопільського району 08.08.2019
   Чергова цікава та корисна зустріч-посиденьки для людей поважного віку – підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району  відбулася в селі Красівка. Темою заходу стала українська кухня, яка створювалася протягом століть і стала спадщиною народу, як і мова, пісня чи вишивка. Присутні на зустрічі мали змогу порівняти, які страви були в давнину, поділитися власними рецептами улюблених страв та отримати і сучасні поради приготування їжі. Адже, традиційно для кожної господині кінець літа початок осені – час для всіляких заготівель на зиму, консервування овочів та фруктів.

Тернополяни поважного віку відвідали замки Львівщини 02.08.2019
  Замки Львівщини – це три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших: Олеський, Підгорецький і Золочівський. У цих стінах знімали відомі фільми. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди. Відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) втілити одразу усі ці задуми, поїхавши на цю екскурсію комфортабельним автобусом з професійним екскурсоводом Наталією Дрозд.

Підопічні Тернопільського терцентру побували у клубі «Стара підкова» 02.08.2019
   Відвідувачі, зокрема люди з інвалідністю Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) мали нагоду побувати у Клубі Стара підкова, де відбулось захоплююче знайомство з одним з найдавніших і елітних видів спорту - верховою їздою та що таке іпотерапія.

У Тернопільському терцентрі приділяють велику увагу питанню збереження здоров’я людей поважного віку 31.07.2019
   Здоров’я, здоровий спосіб життя – проблема, актуальна у різний час, особливо в останні роки і особливо для людей «золотого віку». Ймовірно, вони як ніхто розуміють на скільки безцінне наше здоров’я. І це не гучні слова, а об’єктивна реальність. Рух може за своєю дією замінити любі засоби, але усі лікувальні засоби світу не зможуть замінити вплив руху на здоров’я людини.

Тернополяни «золотого віку» мають можливість безкоштовно розважатись в караоке 31.07.2019
    Вже не перший раз сеньйори та сеньйорити 60+ відвідали Private Club Лисий, де мали можливість БЕЗКОШТОВНО поспівати в караоке.
   Надзвичайно широкий вибір пісень, якісна музика і гостинний прийом спонукали людей поважного віку без зайвої скромності продемонструвати свої вокальні здібності.

У Тернопільському терцентрі діє танцювальний клуб «Танцюй під свою дудку» 25.07.2019
   У Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) у відділені денного перебування діє танцювальний клуб «Танцюй під свою дудку». 
   Якщо ж ви часто танцюєте і любите це робити- Ви зможете потанцювати по – новому, без певних правил, як гурман, який радо коштує нові страви, дозвольте собі віднайти більше змісту і значення у власному танці!

Отримувачі послуг Тернопільського терцентру днями піднялися на дзвіницю та оглянути підземелля Катедри 10.07.2019
   Екскурсія в Архикатедру складалася з двох частин: під землю - у музей - крипту і догори - на дзвіницю Катедри.
   Учасники дізналися багато цікавої інформації про собор, багато з того, що пересічні Тернополяни не знали. Екскурсовод Туристично-інформаційного центру Тернополя Оксана розповідала спочатку на вулиці, а далі всередині про те що під церквою є велика підземна частина, в якій нині зберігаються церковні речі. Ходи звідси за припущенням дослідників Тернополя, можуть вести до театрального майдану, замку, інших Тернопільських старовинних споруд. 

Відвідувачі Тернопільського терцентру побували на концерті «Мелодія літа» 10.07.2019
   Надзвичайно багато гарних та на різну тематику пісень прозвучало на ювілейному концерті "Мелодія літа" почесного працівника культури України, поетеси, літераторки, громадського діяча Лесі Любарської, який відбувся 30 червня в Українському Домі «Перемога».

Сушисти закладу SUSHI 39 провели майстер-клас з приготування суші для підопічних Тернопільського терцентру 02.07.2019
В Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) запросили людей «золотого віку» навчитись створювати яскраві, красиві та цікаві в приготуванні страви японської кухні.
З нагоди свята Євхаристії у селі Ангелівка відбулося освячення віночків підопічними територіального центру Тернопільського району 02.07.2019
З нагоди свята Євхаристії у селі Ангелівка відбулася зустріч людей похилого віку – підопічних територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району.


Назад Вперед
Початок
Пошук

Вгору