новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У Чортківській РДА відбулось засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці 04.12.2018
   30 листопада, за дорученням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса, під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Вадима Боярського, у Чортківській РДА відбулось спільне засідання обласної та районної міжвідомчих робочих груп з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
   Основними питаннями, які обговорювались, були питання, які виникають при здійсненні заходів районної та міської робочих груп з питань легалізації зайнятості та заробітної плати.
На засідання були запрошені керівники підприємств району, які не дотримуються норм законодавства в частині нарахування, виплати мінімальної заробітної плати або мають заборгованість із виплати заробітної плати, внесків до бюджету та Пенсійного фонду України.
   Обговоривши питання та заслухавши пояснення запрошених дано відповідні доручення та рекомендації, спрямовані на вирішення питання порядку денного.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору