новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Юрій Юрик: Дітки з особливими потребами мають необхідність в увазі та турботі, як ніхто інший 03.12.2018
   3 грудня, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей з особливими потребами, заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик та директор департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський відвідали вихованців Петриківського обласного комунального дитячого будинку-інтернату.
   Очільники влади мали можливість особисто дати оцінку умовам проживання та утримання дітей, поспілкуватися з керівництвом та працівниками закладу, а також відсвяткувати з дітками День іменинника та вручити усім солодкі подарунки.
   Заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик висловив слова вдячності та великої поваги до педагогічного колективу та персоналу дитячого будинку-інтернату, які мають щире серце та творять добро працюючи з такими дітьми. "Такі умови забезпечують позитивну психологічну атмосферу та можливість розвитку особистості дитини", - наголосив він.
   За словами директора закладу Михайла Новосада, дитячий будинок-інтернат є домом для 88 вихованок (з них 28 вихованок переведені із Дружківського дитячого будинку-інтернату Донецької області).
   У 2008 році створено молодіжне відділення де підопічні можуть перебувати до 35 років.
   Вихованки будинку-інтернату забезпечуються відповідно до встановлених норм житлом, одягом, м’яким і твердим інвентарем, раціональним харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, необхідним виховним процесом та іншими умовами, що сприяють адаптації дітей з вадами розумового розвитку та психічними захворюваннями в новому середовищі.
   Основним джерелом доповнення фінансування будинку-інтернату є кошти із спеціального фонду, а саме: виробництво продукції підсобного  господарства та органів Пенсійного фонду. Підсобне  господарство має в своєму користуванні 10 га сільгоспугідь має також свинарник, теплицю, присадибну ділянку, тому часткове забезпечення м’ясом проводиться з підсобного господарства.
   Будинок-інтернат має автономне опалення, забезпечується питною водою з артезіанської свердловини, має пральню, харчоблок.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору