новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради 03.12.2018
   29 листопада, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Юрія Юрика, відбулось засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, на якій йшлося про стан виплати заробітної плати до кінця 2018 року, а також про стан виробничого травматизму на підприємствах області.
   Першим виступив завідувач відділу соціально-економічного захисту та правової роботи обласної ради профспілок Василь Когут, який поінформував присутніх про стан виплати заробітної плати в області та фінансування витрат бюджетних установ і організацій на оплату праці до кінця 2018 року, зупинився на окремих районах області, які не мають заборгованості взагалі та районах, у яких щорічно виникає дане проблемне питання.
   Голова Організації роботодавців області Олег Караванський загострив увагу присутніх на виробничих і фінансових проблемах господарського комплексу області, а також на кадровому забезпеченні підприємств працівниками робітничих професій.
   Після завершення обговорення та з урахуванням висловлених пропозицій, тристороння рада ухвалила рішення, спрямовані на вирішення вищезазначених питань.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору