новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Світлана Беспоповцева відвідала Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат та Петриківський геріатричний пансіонат 28.11.2018
   27 листопада заступником голови облдержадміністрації Світланою Беспоповцевою та директором департаменту соціального захисту населення Вадимом Боярським здійснено робочу поїздку до Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернату та Петриківського обласного геріатричного пансіонату.
   Відвідавши вищезгадані заклади соціального захисту області, ознайомитись із умовами проживання підопічних, якістю отриманих ними соціально-медичних послуг, а також ознайомитись із станом матеріально-технічної бази, впровадження заходів з енергозбереження та альтернативних видів опалення.
   Заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева зазначила, що ОДА тримає на постійному контролі виконання розвитку системи надання соціальних послуг та реформування інтернатних закладів, а також вживає заходів щодо досягнення ефективних результатів на кожному етапі проголошених реформ.

   Довідково: Петриківський обласний геріатричний пансіонат працює з 1975 року. Пансіонат розрахований на 180 ліжко-місць. На даний час в ньому проживає 179 підопічних.
   Підопічні забезпечені чотириразовим харчуванням, медикаментами, одягом, взуттям, м’яким та твердим інвентарем.
Пансіонат має автономне опалення, опалюється природним газом та має альтернативний вид опалення, забезпечується питною водою з артезіанської свердловини, має  пральню, харчоблок.
   Підсобне  господарство має в своєму користуванні  4  га сільгоспугідь.
   Крім цього, працює бібліотека та відділення краєзнавчого музею з Тернопільського педагогічного університету, а студенти та члени різних благодійних організацій допомагають проводити святкування  та різноманітні церемонії. Щотижня  мешканці пансіонату мають змогу зустрічатися із священиком.
   Працює фізіотерапевтичний кабінет та кабінет лікувальної фізкультури.
   Теребовлянський психоневрологічний будинок-інтернат працює з 1963 року, як медико-соціальна установа для людей з особливими потребами. Інтернат розрахований на 260 ліжко-місць. На даний час в ньому проживає 152 підопічних.
   Підсобне господарство має в своєму користуванні 57,68 га сільгоспугідь.
   Підопічні забезпечені чотириразовим харчуванням, медикаментами, одягом, взуттям, м’яким та твердим інвентарем.   
   Пансіонат має автономне опалення, опалюється природним газом та має альтернативний вид опалення.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору