новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Сучасні технології для дітей: український виробник представив у Тернополі неймовірні розробки (ФОТО, ВІДЕО) 12.10.2018
Сучасні технології не стоять на місці – щоразу на ринку з’являються нові унікальні, та подекуди, неймовірні електронні продукти. Особливу гордість викликає технологічна продукція українського виробництва, яка вже наздогнала європейських колег та на сьогодні може гідно з ними конкурувати.
Найперше це стосується інтерактивного обладнання для реабілітації, інклюзій та освіти дітей. Саме такі прилади мають на меті не лише розважальну функцію, а й повчальну, терапевтичну.
Відтак, український виробник Бріолайт мав нагоду презентувати свою сучасну технологічну продукцію у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Серед основних розробок – інтерактивна підлога, пісочниця та панель.
Гості презентації – представники шкіл, де є інклюзивно-ресурсні центри, не приховували свого захоплення та здивування. Адже такі прилади викликають зацікавленість не лише у дітей, а й у дорослих.Першою представили систему під назвою “Інтерактивна пісочниця”.
Сенсор глибини заміряє відстань до реального піску, програма обробляє отримані від сенсора дані, а проектор відображає гори, вулкани, водні та інші об’єкти. Пісочниця дає можливість створити власний світ, який можна змінити в одну мить. Кожен міг спробувати “погратися” звичайним піском та спостерігати, як він перетворюється на реалістичний острів.Ще однією дивовижною розробкою є інтерактивна підлога, яка є багатофункціональною та являє собою велику підлогову проекцію, чутливу до рухів людини. 
Використовується в інклюзивних центрах і класах, зонах релаксації в школах і дитячих садах, ігрових і спортивних закладах, вдома. Вправи з інтерактивною підлогою розвивають рухливість, праксис, велику і дрібну моторику. Підлога дає унікальну можливість розвитку і відновлення як рухової, так і інтелектуальної сфери. Система реагує на дотики інтерактивними ефектами, які включаються по черзі. Кожен ефект – це окрема інтерактивна програма. Наприклад, ефект «Кріт» дозволяє полювати на крота, який з’являється на різних частинах підлоги, а ефект «Числа» навчає розв’язанню математичних рівнянь.


Інтерактивна панель.
Це великий інтерактивний LCD-екран поставляється на мобільній підлоговій стійці з колесами, що дозволяє використовувати його в декількох кімнатах, а також як універсальний інструмент для занять, презентацій і відеоконференцій. У стандартній комплектації встановлено 80 розвиваючих програм, які розділені на 5 груп, а саме: фізичний розвиток, художньо-естетичний розвиток, мовленнєвий розвиток дітей, пізнавальний розвиток дітей, психологічні тести.
Після презентації усіх трьох видів інтерактивного обладання, усі бажачючі могли спробувати їхні функції самостійно: пограти у футбол на інтерактивній підлозі чи спробувати гру на піаніно завдяки сенсорному екрану.
“Я щиро поважаю тих людей, які впроваджують власні ідеї для розвитку дітей та для розвитку нашої країни. Тоді я розумію, що з такими людьми може бути гнучка і якісна співпраця, адже я зможу адаптувати їхні розробки у нашому Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Я рада, що презентували своє інтерактивне обладнання саме українські виробники. Я вірю в те, що наша продукція не гірша за світову, а моментами навіть краща, – зазначає директор Центру Наталія Іванівна, – Зрештою, ми живемо у 21 столітті. І діти, які приходять до нашого Центру – це ті діти, які вже знайомі з технікою. Тому я вимушена пропонувати їм те, чим на сьогодні користується розвинене суспільство. Це новітні технології і методики, які мають широке застосування, і з цим, безперечно, цікаво працювати. Дитині з певними обмеженнями необхідно максимально якісно пізнавати цей світ і ми усіма силами їй цьому допомагатимемо”.
Додамо, що директор Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Наталія Іванівна Турецька та компанія Бріолайт підписали угоду про співпрацю. Адже задля якісного розвитку й повноцінної реабілітації дітей з особливими потребами, необхідно прогресувати в ногу з часом, роблячи навчання й дозвілля цих дітей сучасним, пізнавальним та захоплюючим!
Джерело
Пошук

Вгору