новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Ігор Вонс: Легалізація найманих працівників – це наповнення бюджету та соціальна відповідальність бізнесу перед громадою 15.08.2018
   14 серпня під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Вонса, за участі директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Вадима Боярського, заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петра Якимчука, заступника начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Сергія Ващука та (на відеозв’язку) голів районних державних адміністрацій відбулась нарада з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
   Основними питаннями, які обговорювались на відеонараді, були питання про взаємодію Головного управління ДФС у Тернопільській області з органами виконавчої влади з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці; про діяльність робочих груп з питань легалізації заробітної плати в районах області та про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення.
   Ігор Вонс: «Завданням районних робочих груп є контроль питання підвищення мінімальної заробітної плати, звернувши увагу на недопущення вирівнювання зарплат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час; виявлення  осіб, які працюють без належного оформлення трудових відносин; проведення серед роботодавців і населення роз’яснювальної роботи з реалізації законодавства про зайнятість та працю. Тому важливо, щоб організація роботи комісій з питань легалізації заробітної плати була системною та відбувалась у тісній співпраці з Головним управлінням ДФС України, Управлінням Держпраці в області та головним управлінням Пенсійного фонду України на місцях».

   Довідково:В 2018 році на засіданнях комісій заслухано керівників 203 підприємств та організацій, на яких заробітна плата виплачувалась у мінімальному, чи нижче мінімального розмірах. За наслідками проведеної роботи  підвищено рівень виплати заробітної плати на 191 підприємству, до бюджету надійшло 473,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 592,1 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Крім того проведена роз’яснювальна робота з аналогічних питань з керівниками 455 підприємств та організацій. В  результаті проведеної роботи по 440 підприємствах підвищено рівень виплати заробітної плати, до бюджету надійшло 4431,8 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 5351,7 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору