новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Комісія підтримала проект звернення до керівництва держави щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд учасників АТО 09.08.2018
   8 серпня постійна комісія з питань соціального захисту населення та учасників АТО і членів їх сімей розглянула, підготовлений робочою групою, проект рішення та проект узгодженого звернення Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо відновлення фінансування компенсацій за пільговий проїзд окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та добровольцям-учасникам антитерористичної операції за рахунок субвенції з Державного бюджету України. Вирішено рекомендувати обласній раді розглянути цей проект на сесії.
   Члени постійної комісії заслухали і обговорили за участю керівників установ соціального захисту та представників громадських організацій області звіт департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за підсумками ІІ кварталу 2018 року та взяли його до відома. Депутати рекомендують департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації продовжити контроль за використанням коштів обласного бюджету установами соціального захисту населення області–розпорядниками коштів нижчого рівня та забезпечити проведення моніторингу закупівельних цін на продукти харчування та одержані послуги зазначеними установами.
На засіданні комісії розглянуто лист департаменту соціального захисту населення щодо приміщення для будинку-інтернату. Заслухавши інформацію з цього питання, комісія взяла до відома, що на даний час серед об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області відповідних пристосованих приміщень для проживання підопічних Бережанського психоневрологічного будинку-інтернату немає.
   Також постійна комісія прийняла за основу внесений Тернопільською обласною державною адміністрацією проект рішення «Про внесення змін до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2016-2020 роки».    Рекомендовано спільно з уповноваженими представниками депутатських фракцій доопрацювати поданий проект рішення щодо внесення змін до обласної комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота», зокрема в частині питань, що стосується утворення та організації роботи пропонованої до утворення комісії з надання допомоги при Тернопільській обласній раді.
   Комісія також розглянула ряд господарських питань.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору