новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Про соціальний захист населення області в умовах децентралізації та реформ ішлося на засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА 23.06.2018
21 червня під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського та за участі заступника голови облдержадміністрації Світлани Беспоповцевої відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА.
    У засіданні взяли участь керівники установ та закладів соціальної сфери області, начальники райміськуправлінь, директори територіальних центрів, директори будинків-інтернатів, керівники структурних підрозділів департаменту.
    «Шановні колеги! Сьогодні ми маємо визначити головні пріоритети соціального захисту населення області. В умовах реформ та децетралізації нам відкриваються нові можливості. Мені приємно, що в є хороші результати вашої роботи, але і є сигменти де ще потрібно багато працювати. Вірю, що у співпраці у нас все вийде», - розпочала засідання заступник голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева.
    Присутні мали можливість проаналізували діяльність установ соціального захисту населення області в умовах децентралізації та реформ, що відбуваються, заслухавши доповідь Вадима Боярського.
    «В області 2 576 страхувальників виплачують працівникам заробітну плату менше мінімального розміру. Наша стратегія полягає у забезпеченні принципу досягнення повної зайнятості і зміни у законодавстві щодо нарахування житлових субсидій сприяють вмотивуванню працівників до цього», - про моніторинг та врегулювання відносин на ринку праці повідомив Вадим Боярський.
Також на засіданні розглянули питання стану виконавської дисципліни в департаменті соціального захисту населення ОДА та підвідомчих установах і проаналізували роботу управлінь соціального захисту населення Бережанської та Гусятинської райдержадміністрацій за 1-ше півріччя 2018 року.
    Начальник відділу з питань праці та організаційної роботи департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Володимир Скалько доповів про забезпечення виконання Закону України «Про звернення громадян» в системі соціального захисту населення області.скачать dle 11.3
Пошук

Вгору