новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Міжвідомча робоча група надала пропозиції щодо врегулювання роботи, спрямованої на підвищення рівня оплати та легалізації праці 01.06.2018
   31 травня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Вонса та за участі директора фінансово-економічного департаменту Пенсійного фонду України Тетяни Король, директора департаменту з питань праці Держпраці України Ігоря Дегнера, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського, начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігоря Москалика,  начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Наталії Рус, заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петра Якимчука відбулось засідання обласної міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик проінформував, що однією з основних проблем надходжень страхових внесків до Пенсійного Фонду є значна кількість працюючих, які отримують заробітну плату меншу від мінімальної.
   «В області із загальної кількості працюючих за основним місцем роботи (157 342 осіб), заробітну плату менше мінімальної отримують 16 086 осіб.
   Загальна місячна потреба на виплату пенсій у травні поточного року становить понад 587,2 млн. грн. Якщо порівняти в динаміці, то потреба на виплату пенсій з травня місяця 2012 року по даний час зросла на 216,6 млн грн.   (158,4 %)», - наголосив Ігор Москалик.
   Про здійснення перевірок органами Державної фіскальної служби по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та методи інформування фізичних осіб-підприємців про заборгованість із сплати ЄСВ, а також про результати проведеної роботи проінформував заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук.
Начальник Управління Держпраці у Тернопільській області Наталія Рус розповіла про здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, зауваживши, що основна ціль їхньої діяльності – це ефективна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження порушення законодавства про працю.
   Підвівши підсумки засідання, учасники вирішили, що подальшу роботу з даного напрямку потрібно акцентувати на проведенні спільних заходів з органами Держпраці, Пенсійного фонду та Державної фіскальної служби, спрямованих на підвищення соціальних стандартів працюючих та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

скачать dle 11.3
Пошук

Вгору