новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Заходи до 32-х роковин Чорнобильської катастрофи 19.04.2018
   19 квітня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Юрія Юрика відбулася нарада щодо проведення заходів у зв’язку з 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.
   Обласною державною адміністрацією та райдержадміністраціями затверджені заходи, згідно яких департаменту соціального захисту населення, управлінням освіти і науки, культури, з питань внутрішньої політики, релігій та національностей облдержадміністрації, районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення було доручено вжити заходів щодо своєчасної виплати громадянам пільг і компенсацій, передбачених законами України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, організувати та провести уроки пам’яті „Пам’ятай Чорнобиль”, демонстрацію тематичних фільмів, лекції, бесіди, зустрічі, присвячені пам’яті жертв Чорнобиля в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах області за участю учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, провести благоустрій територій меморіальних комплексів загиблих і померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи.
         26 квітня о 10.00 год. в м. Тернопіль відбудеться мітинг-реквієм пам’яті жертв Чорнобильської трагедії біля пам’ятника „Жертвам Чорнобильської катастрофи та ядерних випробувань” в парку „Національного Відродження”.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору