новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Держава виділила кошти на придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю. Термін подачі заявки – до 1 червня 17.04.2018
   14 березня Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату (постанова № 189).
   Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів” для придбання спеціально обладнаних автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.
 
   Отримати автомобілі за рахунок коштів державного бюджету можуть лише міста районного значення та об’єднані територіальні громади.
 
Умовами забезпечення спеціально обладнаними автомобілями є:
- проживання не менше ніж 25 осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів;
- функціонування служби з перевезення, або наявність рішення про утворення її в поточному році;
- наявність документів, що підтверджують затвердження видатків на поточний рік для фінансування служби з перевезення;
- меморандум щодо роботи служби з перевезення, укладений між виконавчими органами рад та громадськими організаціями, спілками, ініціативними групами осіб з інвалідністю та батьками дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату.

Для отримання автомобілів громада до 1 червня подає заяву, до якої додають:
- положення про службу з перевезення
- у разі відсутності служби з перевезення - рішення про її утворення;
- інформація про кількість осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та не мають в особистому користуванні та в користуванні законних представників автомобілів
- інформаційна довідка про діяльність служби з перевезення за період її утворення, але не більше ніж за два роки;
- документи, що підтверджують затвердження видатків для фінансування служби з перевезення на поточний рік. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики. Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем є Фонд соціального захисту інвалідів.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору