новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Інформація про проведення грантового конкурсу «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» серед громадського сектору області 15.03.2018
   Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує спеціальний конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі».
   Метою конкурсу є посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.
   До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:
•        статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
•        спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
•        запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту.
   Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ.
   Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.
   Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868.
   У разі виникнення додаткових запитань, листи можна надсилати на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua.
Пошук

Вгору