новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На колегії департаменту соціального захисту населення ОДА проаналізували діяльність інтернатних установ та територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 21.12.2017
21 грудня під головуванням директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадима Боярського відбулося засідання колегії департаменту соціального захисту населення ОДА.
У засіданні взяли участь керівники установ та закладів соціальної сфери області, голова Тернопільської обласної профорганізації профспілки працівників соціальної сфери, начальники райміськуправлінь, директори територіальних центрів, директори будинків-інтернатів, керівники структурних підрозділів департаменту.
Присутні мали можливість проаналізували діяльністьінтернатних закладів, заслухавши доповідь про роботу директора Теребовлянського психоневрологічного будинку-інтернату Василя Поперечного та директора Мельнице-Подільського дитячого будинку-інтернату Галини Ціпівник.
Про зміни, що планують впровадити в системі інтернатних установ повідомив Вадим Боярський: «Реформа розрахована на 10 років, і основне те, що діти мають жити в сім'ї, а держава має підтримати дитину в сім'ї, а не в інтернатному закладі. Ми маємо переформатувати політику на підтримку сім'ї, а не на влаштування з різних причини дітей до інтернатів».
Щодо виконавської дисципліни в системі соціального захисту населення області доповідав начальник відділу праці та організаційної роботи департаменту Володимир Скалько.Пошук

Вгору