новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


На успішному прикладі свого бізнесу, демобілізований доброволець з Львівщини, розповів як відкрити власну справу і де шукати підтримку учасникам АТО з Тернопільщини 06.12.2017
Під час засідання ради підтримки учасників антитерористичної операції, що відбулось 5 грудня в обласній державній адміністрації учасники АТО, волонтери та інші запрошені мали можливість почути надихаючу та повчальну історію колишнього будівельника, ветерана АТО та батька 5-х дітей зі Львова про те, як за допомогою обласної програми підтримки кооперативів можна стати успішним підприємцем.
Микола називає себе «полуничним бароном» і жваво розповідає про те, як після АТО йому вдалося розпочати власний бізнес.
Ще два роки тому у Миколи не було нічого: ні землі, ні грошей, ні бізнесу.


«Я обрав той напрямок, від якого більшість відмовилися», – розповідає Микола. Та нині попит перевищує пропозицію, на всіх охочих ягід інколи не вистачає. Микола разом зі своєю сім’єю займається вирощуванням різних сортів полуниці, а в перспективі планує вирощувати і інші ягоди.
У 2015 році Микола приїхав зі Сходу, куди у 2014 році поїхав добровольцем.
По службі на передовій виявилося, що повертатися до мирного життя часом важче, аніж воювати. «Ти повертаєшся додому і спостерігаєш, що ситуація без змін. Нікому нічого не потрібно, кожен пристосувався і почав себе почувати комфортно. А гасло «Слава Україні» і вишиванку використовувати виключно у особистих цілях. Все, що я бачив навкруги – це була бомба сповільненої дії», – згадує Микола.
Після фронту він два місяці сидів удома, оговтувався від війни. А потім взяв напрямок на відкриття власної справи і зрештою подався до центру зайнятості. На розвиток власної справи від центру зайнятості Микола отримав грошову допомогу у розмірі 30 тисяч гривень і ділянку за два десятки кілометрів від Львова.


За рік плантація в 10 соток побільшала до 40. З’явилася теплиця. Микола також планує відкрити власний агробізнес, а зараз продовжує надихати інших на відкриття власної справи.
Запрошений на засідання ради АТО директор благодійного фонду Агрохолдингу «Мрія» Василь Мартюк розповів як підтримує кооперативний рух в області та за її межами його компанія.
Кооперація є одним із рушіїв сучасної економіки, який здатен суттєво впливати на соціально-економічну ситуацію в сільській місцевості, сприяти підвищенню зайнятості сільського населення через безпосереднє створення робочих місць, а також сприяти розвитку малого підприємництва на селі. Благодійний фонд Агрохолдингу «Мрія»готовий допомагати і допомагає бажаючим працювати і відкривати власну справу фінансово, юридично, досвідом, бухгалтерським супроводом та пошуком збуту продукції.
Бажаючим дізнатись більше інформації можна звернутись до Василя Мартюка за телефоном: 0674134296.
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору