новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


У ці щедрі осінні дні працівники соціальної сфери святкують своє професійне свято – День працівника соціальної сфери. 04.11.2017
У ці щедрі осінні дні працівники соціальної сфери святкують своє професійне свято – День працівника соціальної сфери.

Шановні працівники соціальної сфери!
Дорогі колеги!

Щиросердечно вітаємо Вас із професійним святом – святом людей однієї з найблагородніших і найпочесніших професій на землі.

Ваша невтомна, сумлінна, повсякденна робота забезпечує реалізацію громадянами права на працю, належний рівень життя, соціальний захист, охорону здоров’я. Вона у значній мірі сприяє злагоді в суспільстві. Праця працівників соціальної сфери стає з року в рік все більш значимою і ближчою до людини.

Ви зігріваєте своїм душевним теплом і щирою турботою самотніх людей похилого віку, людей з особливими потребами, пенсіонерів, піклуєтесь про сиріт, дітей з багатодітних і незаможних родин, допомагаєте молоді в професійному самовизначенні, в працевлаштуванні безробітних, відстоюєте трудові та соціальні права трудівників, організовуєте оздоровлення, забезпечуєте матеріальну підтримку в разі тимчасової втрати працездатності чи трудового каліцтва, опікуєте учасників АТО і їх родини та вимушено переселених людей.

Від вашого професіоналізму, дорогі працівники соціальної сфери, вміння співчувати чужому болю, знаходити потрібні слова в складних життєвих ситуаціях іноді напряму залежать життя та здоров’я людей.

Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою людей нашого Краю.

Прийміть, шановні працівники і ветерани соціальної сфери, щирі слова вдячності та великої поваги за вашу працю, яка стала вашою нелегкою, але щасливою долею, за чесне і сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя, родинного затишку, достатку і  любові і миру!

Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки!

З шаною і повагою-
Вадим Боярський,
директор Департаменту
соціального  захисту
населення Тернопільської
облдержадміністрації
Роман Ящищак,
голова Обласної організації
профспілки працівників
соціальної сфери України
скачать dle 11.3
Пошук

Вгору