новини
діяльність
структура
пошта
Корисні посилання


Працівники соціальної сфери області урочисто відзначили професійне свято 01.11.2017
31 жовтня на передодні професійного свята Дня працівників соціальної сфери в Тернопільській обласній філармонії проводились урочистості, у яких взяли участь керівники та працівники установ соціального захисту населення області, органів Пенсійного фонду України області, відділення Фонду соціального захисту інвалідів, органів соціального страхування, структури Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, органів управління Держпраці, соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства, голови та активісти обласної та первинних профспілкових організацій Тернопільської обласної профорганізації профспілки працівників соціальної сфери.
Кращих працівників соціальної сфери області  нагородженоподяками та грамотами центральних органів влади, грамотами Тернопільської обласної адміністрації, Тернопільської обласної ради, Федерації профспілок Украни.
«Мені приємно сьогодні вітати з професійним святом усіх працівників соціальної сфери. Адже в їхніх очах я бачу людяність, повагу до людини й відчуття того, що ми разом зможемо зробити ще дуже багато добрих справ. Тому я дякую кожному працівникові, котрий долучається і доносить отой промінь тепла, добра до наших людей. Нам це сьогодні важливо, як ніколи», – зауважив під час вітального слова голова облдержадміністрації Степан Барна.
Водночас, він наголосив, що п’ятитисячний колектив працівників сфери соціального захисту населення Тернопільської області сьогодні має бути покликаний не лише доносити добро, а й на рівні людського спілкування говорити про важливі й потрібні речі, які сьогодні робить зі свого боку держава. А це підвищення виплат пенсій, покращення медичних та освітніх послуг. «І саме тому я переконаний, що насправді кожен такий день спільної роботи дає конкретні напрацювання і покращує життя наших громадян», – зазначив Степан Барна.


скачать dle 11.3
Пошук

Вгору